reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

jak wyjeżdżałam do pracy do niemiec to też wszyscy mówili jak możesz zostawić dzieci a przecież już byli chłopcy duzi ale ja wiedziałam ,że z moim M będą mieli dobrze i nie myliłam się . Zawsze mieli ugotowane ,posprzątane ,wyprane i wiedziałam że zostawiam dzieci pod dobrą opieką i jak ma się pewność ,że dziecku nie stanie się krzywda to po co się denerwować zostawiając w domu z tatą , babcią lub kimś innym

lajfik tak to jest u nas w tych zakichanych urzędach współczuję ci. Mi też się teraz zacznie załatwianie rodzinnego, dodatku do książek ,obiadów w szkole jak pomyślę to włosy mi dęba stają ufff:wściekła/y::angry:
 
reklama
Ardzesh ..ja jestem do 12-wrzesnia ...czekam teraz na M ... on przylatuje 1-go ...lub jesli przebukuje bilet to 3 dni predzej ...i wracamy wszyscy razem w czworke :-)

a co do wozka ..ja swojego nie targalam z domu ...i tutaj mam od kuzynki roana a on sie strasznie buja na wszystkie strony ...wiec jak zjezdzam po schodach to Kajka ....fruwa jak po redbulu :-):-):-)....Wozek jest super do usypiania ;-)

Wlasnie !!!Ewelinka;-) przeciez my musimy sie jeszcze spotkac na kawusie :-D:-D:-D... Co robisz w tym tygodniu ..masz czas?;-)
 
Wlasnie !!!Ewelinka;-) przeciez my musimy sie jeszcze spotkac na kawusie :-D:-D:-D... Co robisz w tym tygodniu ..masz czas?;-)
no właśnie:tak: ale w tym tygodniu nie dam rady..moja mama do końca tygodnia ma urlop i jadę do niej jutro..zostanę na nockę..w piatek jedziemy na jakieś zakupy a w sobotę na imprezkę..a w niedziele kaca będę leczyć:-D:-D:-D także może w przyszłym tygodniu?? jeśli Ci pasuje??;-)
 
no właśnie:tak: ale w tym tygodniu nie dam rady..moja mama do końca tygodnia ma urlop i jadę do niej jutro..zostanę na nockę..w piatek jedziemy na jakieś zakupy a w sobotę na imprezkę..a w niedziele kaca będę leczyć:-D:-D:-D także może w przyszłym tygodniu?? jeśli Ci pasuje??;-)
dobra ...ustawimy sie na pewno ..napisz mi na priva nr. tel. i sie zgadamy :-)
masz skypa?
 
łoj bidulki mamuśki, powiem wam, że jak byłam w Gorlicach to nawet bluzgałam na krawężniki, Wrocław nawet spoko przygotowany dla kołowców. Dużo nie wózkuje, ale tam gdzie jedziemy brak problemów. Jedynie ostatnio w sklepie padła winda i Jurand jechał w wózku schodami ruchomymi, miałam trochę stracha, ale się udało.
Lajfik bo polskie baby takie są, byle na złość, a te w urzędach stare pokomunistyczne i te nowe wyszkolone przez te pokomunistyczne to tragedia.
 
cześć dziewczyny!!!! ja od środy do niedzieli wypoczywałam u rodziców i nawet nie miałam czasu na internet bo albo cały dzień nad jeziorem albo nadrabiałam czas z koleżankami i plotkowałyśmy:-p Cyprianek w środę zaliczył ostatnie szczepienie i pojechaliśmy, przez te kilka dni zrobił się strasznie mobilny. wędruje mi już po całym łóżku obracając się z plecków na brzuszek i na odwrót kręci się wokół w łasnej osi i robi się coraz bardziej cwany. oprócz tego oczywiście już siada i wcina całe słoiczki.
Kacperek oprzez ten cały czas prawie nie wychodził z wody;-):dry: i opalił się pieknie. a ja troszkę odpoczęłam. pozdrawiam
 
reklama
Dogadalam sie z kierowniczka, ze bede chodzic w wiekszosci na popoludnia, od 13 do 21. Tym sposobem Maksiu bedzie tylko 3h w złobku 4 razy w tyg :D
 
Do góry