reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Początek ciąży

Miyoshi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Luty 2018
Postów
347
Cześć dziewczyny.

Dzisiaj zrobiłam test ciążowy, okres spóźniał mi się już 8 dzień i test wyszedł pozytywnie. Dwie wyraźne kreski. Prawdę mówiąc myślałam, że to znowu jakieś przesunięcie związane z dietą, bądź innymi czynnikami i po prostu jestem dalej w szoku. Proszę Was, powiedzcie mi co teraz powinnam zrobić? Kiedy najlepiej udać się do ginekologa, aby potwierdzić ciążę? Powinnam zacząć przyjmować jakieś witaminy? Niby czytałam o ciążach bardzo dużo, ale w momencie kiedy przychodzi do praktyki, nie wiem jak się zabrać za to wszystko.
 
reklama
reklama
Pytam, bo np. siostra mojego narzeczonego ma czwórkę dzieci, piąte w drodze i nigdy nie przestała palić, a każde dziecko zdrowe, jak ryba. Ale no chyba bym się bała rzeczywiście, więc odstawię.
Nie sugeruj się tym, że ktoś tam coś tam. Bo jak urodzisz nie daj Boże chore dziecko, do kogo będziesz mieć pretensje, że palilas w ciąży?
 
nie widzę w tym nic złego, wręcz przeciwnie . a twierdzenie , że białe nie jest białe a czarne nie jest czarne to hipokryzja. poza tym określenie ,,stary'' nie jest pejoratywne jeden jest młody drugi stary tak było jest i będzie. jedna z mam tak się uparła przy moim błędzie, że nie każdy musi badać tarczycę,a według niej każdy w końcu wyszło szydło z worka, że dużo zależy od wieku. uderz w stół a nożyce się odezwą.
Dziewczyno jak Cię czytam to mi się słabo robi ...
 
chyba mam prawo do własnego zdania? dla jednych priorytetem w życiu jest imprezowanie czy podróżowanie dla innych dziecko. to każdego sprawa jak sobie życie układa. tylko ,że jak młoda dziewczyna zajdzie w ciążę to każdy po cichu gada po co się spieszyła mogła się ustawić w życiu,koleżanki się bawią a ona siedzi w pieluchach itd. wiem bo sama tego doświadczyłam . ale jak baba po 40 zachodzi w ciążę to słowa nie wolno powiedzieć bo ona się decyduje na ,,świadome macierzyństwo''. tylko nie raz jest już za późno i nic nie pomoże starej d.... nawet botox, mam to gdzieś- poprawność polityczna. Boże widzisz i nie grzmisz...możecie mnie zlinczować
A czy ktoś tu obraził bardzo młode mamy? Nie ... Więc po co Ty obrażasz te po 25 roku życia .... Do pewnych rzeczy trzeba dojrzec, a nie decydować w chwili uniesienia ... Dziecko to duża odpowiedzialność a nie zabawka na chwile
 
jak to mówią, jak młody coś głupio powie to można mu wybaczyć, ale stary i głupi to już za wiele dlatego młoda może rodzić bo jeszcze się zdąży nauczyć ale stara i głupia już nie zdąży:eek:
 
jak to mówią, jak młody coś głupio powie to można mu wybaczyć, ale stary i głupi to już za wiele dlatego młoda może rodzić bo jeszcze się zdąży nauczyć ale stara i głupia już nie zdąży:eek:
No to teraz mi kopara całkiem opadła...
Oj kobieto ja mam cichą nadzieje ze ty jednak nie piszesz tego wszystkiego na poważnie. A jesli tak to ci szczerze współczuję.
 
tak zastanawiam się czego mi współczujesz? Po prostu śmieszy mnie, jak niektóre osoby wypisują tutaj swoje osobiste przekonania jakby to była prawda objawiona. też nie przywiązuję wagi do tego co piszę ale bawi mnie to .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry