reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u ginekologa.

Zazdroszcze Ci Pytia, bo ja caly czas sie tak zle czuje po tym fenoterolu, jakbym na jakims haju byla- mam drgawki, zaczynam sie jakac, uderzenia gorąca, zawroty głowy- mimo że cały czas biore do tego isoptin i asparginę. W przyszłą śrdoę idę do gin. i moze w konce pozwoli mi przestac brac to paskudztwo!
 
reklama
Ja też brałam isoptin, ale tylko trzy dni, póki mi te nieprzyjemne objawy nie przeszły. No a fenoterol czeka mnie jeszcze przez tydzień.
 
ja po 3dawkach fenoterolu miałam jazdy jeszcze gorsze niż felqua po prostu masakra drgawki miękkie kolana kołatanie serca a do tego mój żółądek cierpiał bardzo :mad:
 
wróciłam z usg i jestem ;D, dzidziuś leży główką w dół w idealnej pozycji jak to określił lekarz i już tak raczej zostanie, ma 31 cm, łożysko i pęp[owina ok, i wogóle wszystko jest świetnie ;D ;D ;D no i powinnam urodzić koniec marca początek kwietnia
 
pozwole sobie cos napisac (sledze uwaznie to co piszecie ale jakos nie mam czasem odwagi sie wlaczyc) o fenoterolu. tez go biore juz 1,5 miesiaca i nawet przez moja szyjke bylam w szpitalu oprocz fenoterolu biore oczywiscie isoptin i kalipoz (potas, bo ponoc fenoterol wyplukuje potas a to jest niebezpieczne), jutro ide zmierzyc czy nie mam za malo potasu bo moja gin mowi ze trzeba to badac co 10 dni (choc znowu moja lekarka rodzinna twierdzi ze wystarczy mierzyc co miesiac, ale slucham gin). poza tym duzo bananow i soku pomidorowego (moj maz dostaje slergii na sam dzwiek slow "zupa pomidorowa"). aha i mam go brac do konca 36 tygodnia. fenoterol mi pomaga (szyjka sie nie otwiera) no i magnez biore.
 
reklama
ja tez brałam
tylko ginka powiedziala ze jak bole mi przejda to mamm nie brac
przestałam i znowu coś mnie pobolewa


a wie ktoś może jak nazywaja sie tabletki ktore bierze sie z fenoterolem na zmniejszenie skutkow ubocznych takich jak kolatanie serca i drzenia rak??
coś na S
nie pamiętam a potrzebuje wiedziec
 
Do góry