reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u ginekologa.

ja mam zdjęcia z 3d na płycie bo mi nagrali na iejscu ale z akażdym razem jak chcę wrzucić to mi mówi że mam poszukać o mniejszej pojemności :mad:
 
reklama
Agao....dzieki za wsparcie...przeziebienie tez nie powinno zaszkodzic Twojemu malenstwu:)..tylko nie zazywaj zadnych lekarstw bez konsultacji z lekarzem....jesli chodzi o mnie to....rano pusciła mi sie krew z nosa....chyba jakies osłabienie i pekaja zyłki...
 
też czytałam ostatnio żę może lecieć ciężarówkom krew z nosa i można mieć cały czas uczucie zatkanego nosa, o ile pamiętam to też na początku miałam jakieś krwawienie z nosa, mam w domu tony gazet i książek i z tym krwawieniem z nosa czytałam nie raz
 
kurczę ja od rana czuję obrzmiały brzuch i takie w dole brzucha lekkie ciągnięcie i mam wrażenie że chce mi się cały czas siusiu
 
agao to normalne na tym etapie ciąży :)

monika nie martw się tym krwawieniem, śluzówka jest obrzmiała i dlatego pękają naczynka, ja też ostatnio jak kichnęłam to poleciało troszkę krwi z nosa :)
 
Witam wszystkie mamusie!
Po ponad 30-dniowej przerwie powracam do pracy :-) ... odpoczeliśmy sobie z dzidzią która wcześniej miała słabe serduszko, które za wolno biło. Dzisiaj byliśmy u gin i nie mogłam uwierzyć własnym oczom- maleństwo fika sobie nóżkami i macha rączkami...rozrabiaka :-). I serduszko pika już fantastycznie:-). Całuski!
 
A ja idę na 19 do gina. I tak bardzo się boję, że mnie aż paraliżuje. jeszcze dwie godziny, chyba się położę spać- szybciej minie...
 
Kasianka, dobrze cie rozumiem, bo ja tez sie denerwuje tak ze spac nie moge a usg mam dopiero w srode.
Trzymam za ciebie kciuki!- na pewno wszystko bedzie ok! Daj znac co i jak jak tylko wrocisz! :)
 
ja jutro ide do gina.....z zdenerwowania nie wiem co ze soba zrobic...za kazdym razem boje sie ze usłusze cos złego....korba...
 
reklama
wiem, że łatwo mówic... ale brakuje nam wiekszej ilości pozytywnego nastawienia, złe doświadczenia, smutki, wieści straszny maja na nas wpływ... nie wiem jakim cudem ale mam poczucie że wszystko będzie dobrze i jestem spokojna...

kurcze chciałabtym takiego poczucia dla Was....

trzymajcie się, będzie dobrze.
czekamy na dobre wiadomości od Was.
 
Do góry