reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u ginekologa.

reklama
maga nie przejmuj się - mi to od początku ciąży mówią (że brzuch na chłopca, zachcianki, ładny wygląd) ;) a jest laseczka :) też widzieliśmy jej sprzęcik w dużym zbliżeniu :laugh:
 
Z tymi opiniami znajomych tak juz jest
ja najlepsze jest to ze raz słysze: OD POCZĄTKU WIEDZIALAM ZE BEDZIE DZIEWCZYNKA TAKI MASZ BRZUSZEK
a drugiego dnia od innej osoby: TO MA BYĆ BRZUCH NA DZIEWCZYNKE W ŻYCIU COŚ SIE TEJ PANI DOKTOR POMYLILO OD RAZU WIDAC ZE CHLOPIEC

dlatego cale tego nie słucham raczej reaguje uśmiechem nie przywiązując wiekszej wagi do tego typu przepowiedni płci ;D
 
sylwia532 pisze:
hehhhhhhhh i wrocilam od gina mam skierowanie do szpitala na obserwacje,zrobia mi jeszcze testy bo mnie cholernie swedzi skora mam nadzieje ze 2 dni i w domciu

dzis nie ide,mezyk w pracy kaze mi dzis,ze wieczorem ale po co wieczorem to juz wole jutro rano................oj jak on biedny sie martwi :(

idź rano, bo i taki wieczorem nic Ci nie da. To takie moje prywatne zdanie. Noc będziesz miałą spokojniejszą.

 
a mi wyszła bakteryjka - wstręciucha :mad: w posiewie z kanału szyjki - no i będą musieli mi dać antybiotyk jak zacznę rodzić
Sylwia - uszy do góry - przebadają cię i wrócisz do domu, sprawnie i szybko...
 
sylwia: mam nadzieje ze zajma sie tam toba jak nalezy i wrocisz szybko do nas!!
maga_86 : dobrze ze nic tam tej twojej coreczce miedzy nozkami nowego nie znalazla ta pani doktor :) (jak u mnie czy mamy boo) :D i racja- nie martw sie na zapas, wszystko bedzie oki!
 
maga_86 pisze:
hip hip hura :) moja malutka wkońcu troszeńkę przytyła, choć w porównaniu z waszymi kolosami i tak jest malutką mróweczką, w 36 tygodniu waży 2450g, gin pocieszyła mnie,że do porodu, o ile urodzę w terminie może dobije do 3 kg...

maga - mój mały waży 2300 - więc myślę, że mieścimy się w średniej ;)
te wyliczenia i tak są lekko z kosmosu i zakres ich błędu jest naprawdę spory - Rebeka więc może być całkiem sporą dziewczynką ;)

ja już teraz myślę tylko o tym, żeby Maksiu był zdrowy ....
te nóżki nie dają mi spokoju :( ale staram się być dobrej myśli, a w przyszłym tygodniu idę na usg do innego lekarza
 
reklama
Koga , ja tam nie przejmowalabym sie tak nozkami i ich rozmarem.U mnie obchod glowki odpowiadal na 39 tygodniowa ciaze,a dlugosc uda na 36 tygodniowa,a ja wtedy bylam w 37 tygodniu...taka bzdura.Ale przeciez dzieci sa rozne.Moja Majka jest w sumie mala dziewuszka,wiec nie oczekuje zeby miala ogromnych bioderek ;D.Z Twoia dzidzia tez jest napewno wszystko o.k,to te pomiary sa juz takie dziwne,bo nie da sie zmierzyc tak latwo jak kiedys.
 
Do góry