reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

agorana - moje malenstwo zmienia pozycje jak tylko do mojego brzucha zbliza sie jakis aparat - albo odplywa jak najdalej albo sie robi nerwowe- ciekawe czy bedzie tez takie po urodzeniu :-)

antkowa - to jest niestety nasza sluzba zdrowia - jedno mowia drugie robia... :-(
 
reklama
Witam dziewczynki - na szczescie juz wlasnego domowego lozeczka:-D:tak:
dzis mnie wypuscili. stwierdzili ze wszystko ok i moge wracac do domu. ale oczywiscie oszczedny tryb zycia, zadnego dzwigania, zadnych stosunków(buuuu;-))
niestety nie jestem w stanie nadrobic zaleglosci. pamietam tylko zeby pogratulowac Robaczkowi naszemu kochanemu synusia... przepraszam ale reszte musze nadrobic...
 
Dosiu super, że już jesteś z nami. Teraz nie szarżuj tak i się oszczędzaj. Wielkie buziaki dla Ciebie:-):-):-):-)
 
Hej
Ja byłam już kilka dni temu na usg i z dzidzią wszystko OK. Jednak będziemy mieć drugą córeczkę. Mała rośnie jak na drożdżach, ma już 700 g.
 
Nie wiem jak ja to zrobiłam ale zapomniałam pogratulować Agoranie wizyty oraz Mes. Dzidziusie Wam rosną jak na drożdżach super, że wszystko w porządku i niech już tak zostanie do lipca:-):-):-) a potem jeszcze długo,długo:-):-):-)
 
Dosiu witamy cieplutko po przerwie.:-):-):-) Dobrze, że już jesteś.... :-):-):-):-)

Agoranko nasze dzidzie już tak maja że nie zawsze lubią być podglądane. ;-):tak: U mnie na ruchy dziecka pomagał mój śmiech - Mirek mnie łaskotał...:-D:-D:-D
 
Agorana, ja miałam podobnie z 3d, robił tyle podejść, że tylko na jednym ujęciu profil twarzyczki i oczywiście rączkę było widać (zasłaniał się rączką ciagle), płytę nagrał, ale wziął mi mniej za badanie o 30 zł, aż się zdziwiłam. no coż nie wszyscy się lubią fotografować:)
 
witaj dosiu, dobrze ze juz ok :-D
ja jestem juz miesiac "niedotykalska" i cierpie maksymalnie, wlasnie tera gdy w drugim trymestrze chcica wrocila to nie mozna :-(
 
reklama
Fioletowa,ja także trzymam mocno kciuki,dbaj o siebie i maleństwo,musi byc dobrze i bedzie !!!!

Dosia,witaj po przerwie,super ze juz jestes ;-)

Agorana,super wieści po wizycie :tak:

Mes,gratulejszyn córci :-).....

....ja nadal kinder niespodzianka ;-),moze sie jeszcze dowiem przed świetami i bede miala prezent na zajączka :tak:;-):tak:...echhhh
 
Do góry