reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

a gdzie E_mamo zrobili Ci takiego psikusa z glukozą, ja robię wszystkie badania w Brussie, to laboratorium było w Wojewódzkim, a teraz jest tuz obok w MSWiA, sprawnie i bezproblemowo

poza tym gratuluje hojnie obdarzonego synka:-D:-D:-D super, że zdrów:tak:
 
reklama
Emamo gratuluję udanej wizyty szkoda tylko że musisz przez test obciażenie glukoza przechodzić jeszcze raz :tak:
 
e_mamo gratuluje tej hojności Filipowej :-) współczuję że musisz powtórzyć test

co do glukozy to ja jestem w zawieszce, dostałam skierowanie na glukozę i miałam zejść do lab się dopytać co i jak. Wyobraźcie sobie, że ona mi kazała wstać rano, zjeść śniadanie, po godzinie wypić glukozę (bez cytryny!) i jak będzie godzina od wypicia wstawić się na pobranie krwi. Dziwnie jakoś, za pierwszą ciążą jechałam na czczo, pobierali mi krew, potem glukoza, godzina czekania i znowu krew a teraz wszystko na odwrót :rofl2:
 
dzięki laski!!!:tak::tak::tak:

a gdzie E_mamo zrobili Ci takiego psikusa z glukozą, ja robię wszystkie badania w Brussie, to laboratorium było w Wojewódzkim, a teraz jest tuz obok w MSWiA, sprawnie i bezproblemowo

poza tym gratuluje hojnie obdarzonego synka:-D:-D:-D super, że zdrów:tak:

Ja robię wszystkie badania w Invikcie w Madisonie.

e_mamo gratuluje tej hojności Filipowej :-) współczuję że musisz powtórzyć test

co do glukozy to ja jestem w zawieszce, dostałam skierowanie na glukozę i miałam zejść do lab się dopytać co i jak. Wyobraźcie sobie, że ona mi kazała wstać rano, zjeść śniadanie, po godzinie wypić glukozę (bez cytryny!) i jak będzie godzina od wypicia wstawić się na pobranie krwi. Dziwnie jakoś, za pierwszą ciążą jechałam na czczo, pobierali mi krew, potem glukoza, godzina czekania i znowu krew a teraz wszystko na odwrót :rofl2:

Aniu
, najpierw powinni pobrać Ci krew na czczo, później wypijasz glukozę i po godzinie pobierają Ci krew ponownie ( w przypadku 50mg glukozy) a jeśli masz test z 75mg glukozy to ponownie pobierają krew po 2 godzinach. Mi mówiły piguły w laboratorium i potwierdziła to dzisiaj ginka, że rano trzeba być na czczo i między pobraniami krwi też nie wolno nic jeść.
 
Anika, gratuluje zdrowego Babelka!!!:-)
Zdziwiona jestem tym sniadankiem zaproponowanym, ale ja kilka dni temu tez czytalam o glukozie, ktora nie musi byc robiona na czczo.:nerd:
 
no właśnie do tej pory myślałam tak jak Ty ale w laboratorium powiedziała mi dokładnie to co napisałam, pytałam się jej dwa razy bo nie dowierzałam :baffled:
Zanim tam pojadę to zadzwonię do nich i się dopytam jeszcze raz bo jestem przez to wszystko zakręcona.
 
Anika coś ściemniają z tą glukozą, mężowy też mówi że na głodniaka glukozę trzeba robić, pierw krew, potem glukoza, i znów krew, dopiero potem śniadanie, o ile po tej pysznej glukozie dasz rade;-)
 
reklama
E-mamo gratuluje hojnosci u Filipka :-). Z glukozą dasz radę a przy okazji opierdziel te co namieszały :-D Łatwo mi pisać jutro wybieram się na badania i mam poraz pierwszy glukozę hmmmmm Naprawdę to takie wstrętne ????

Mój synuś mnie kopie :-D chyba muszę troszkę polezec bo od sterty ciuchów które prasowalam usiadałam odrazu do kompa.
 
Do góry