reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

reklama
Pod warunkiem, że te dziewczynki pozostaną już dziewczynkami:-D Po doświadczeniach Matyldy jestem przerażona co to będzie ze mną:szok:;-)

Izabell gratuluję:-):-)
 
sylwia ja tez jestem przerażona i mam nadzieję że za 2 miesiące nic miedzy nogami nie wyrośnie, ale na pierwszym w styczniu lekarz powiedzila że nie widział nic między nózkami ale że dzieko sie ruszło to za bardzo nie mógł sie przyjżeć ale już wtedy miałam nadzieję taką malutką, ale wazne tez że wszystko ok z nażadami i płynów też prawidłowa więc jużjestem spokojna i we wtorek koleja wizyta ale już na nfd i tam wiem że niema co zabardzo liczyc na pogawędkę
 
Super , ze Nataniel ma tez zdrowe serduszko!!!! Strachu tylko sie niepotrzebnie najadłyśmy!!! Oj mocno dziewczyy trzymały za nas kciuki a pewno ;-);-);-) A robisz jeszcze echo czy juz nie ??
robie robie, bo to państwowe badanie wiec nie musze płacic ! a bede utwierdzona w pewnosci ze wsio jest ok :]
no wałsnei te nasze maluchy to jeszcze przed narodzeniem nas zestresowały jak sie da !
Kasiurek super newsy:-)
:tak:
o kurcze ile nowych wiadomosci
Mati to Ci bejbik niezlego figla sprawil :-)
Stopi - super, wiedzialam ze bedzie wszystko ok.
Kasiurek dobrze ze wszystko ok
fioletowa - trzymaj sie kochana, odpoczywaj duzo, nie forsuj sie i wszystko dobrze sie skonczy. uwazam ze lipiec to szczesliwy miesiac i wszystkie szczesliwie donosimy nasze malenstwa...
my takze sie cieszymy :]:tak:
ja już po wizycie umówiłam sie na kolejna za miesiąc a usg za dwa
I wszystko ok dzidzia ma 600 g
I mam córeczkę
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) - pani doktor była dość miła poświęciła mi ponad 30 minut i nawet miała usg nerek bo dziś strasznie bolały mnie plecy ale wszystko ok kazała mi wypocząć przez weekend a córka się pokazała dopiero pod koniec i pani doktor była tak miła że jeszcze chwilę po oglądałyśmy ją sobie i powiedziała że na pewno dziewczyna ale na 100 bede wiedziała w lipcu :-D
Gratuluje córeczki, Nasz Nataniel wazy 411 gram :]
Kasiurek, Stopi cieszę się, że wszystko dobrze z waszymi maleństwami.

Izabell gratuluję córeczki.
dziekujemy :]:tak:
 
Izabell gratulacje :-)
Kasiurek, Stopi dobrze ze z malenstwami wszystko ok :-)
Wszystkim zycze milego wieczorku. Buziam wszystkie w brzusio :elvis:
 
reklama
Do góry