reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

reklama
Ja u siebie tak:

cyt. lek.:rofl2:"W jamie macicy żywy płód wielkości odp 22 hbp. Łożysko I st na ścianie przedniej. Ilość płynu owodniowego prawidłowa.Uwidoczniono prawidłowy obraz 4-jam serca, żołądka i pęcherza moczowego."
I koniec :rofl2:
 
Hej dziewczyny jeszcze ja :)
U nas nie po naszej mysli niestety oboje iczyismy na parke a tu drugi chlop bedzie. Troche posmutnialam jak zobaczylam miedzy nogami i szczerze mowiac do tej pory mi jakos tak dziwnie. Niby nie nastaiaam sie ale wiecie jak jest w glebi duszy mialam nadzieje ze jednak parka. Dzidzius zdrowy i to jest oczywiscie najwazniejsze.

Anika teraz Tobie kibicuje i mam nadzieje ze Wam sie poszczesci:)))
 
kleo_mk ja też mam łożysko nisko ale kasiakom napisała mi to samo co Tobie żeby się nie martwić bo to nie oznacza jeszcze łożyska przodującego. No zobaczymy za miesiąc czy się gdzieś chociaż trochę przemieści
 
oli gratuluje synunia,
stopi gratuluje córuni.
widze ze sily damsko-meskie dzieciaczków na forum juz sie zróżnicowaly...
 
reklama
Oli rozumiem Cię doskonale, bo jak u mnie wyjdzie druga dziewczynka przeżyję to samo. Ale po pierwszym rozczarowaniu na pewno będziesz cieszyć się synkiem. U mnie w razie czego córka będzie bardzo szczęśliwa;-).
 
Do góry