reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Angela13456

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Czerwiec 2024
Postów
28
Witajcie. 31.05 odstawiłam tabletki w połowie blistra, tak wiem nie powinno się, ale stwierdziliśmy z mężem że chcemy już starać się o dziecko i nie czekać. 3 dni po odstawieniu dostałam krwawienia z odstawienia, trwało 5 dni. Przed krwawieniem i po przytulalismy się z mężem codziennie. A od niedzieli czuje się taka osłabiona, kręci mi się w głowie, mega szybko się mecze. I mam takie bulgotanie w brzuchu, jakby przelewanie. Myślicie że to efekt odstawienia hormonów? Może któraś tak miała ? W czwartek zrobiłam takie kontrolne badania u lekarki rodzinnej w sprawie tych zawrotów głowy bo myślałam że coś się ze mną dzieje ale wyniki mam dobre. A może któraś zaszła w cyklu po odstawieniu tabletek i powie jak to było u niej. Robiłam test ale negatywny. Powtórzę za kilka dni. Wizyta u gin 24.06
 
reklama
Ja zaszłam w cyklu zaraz po odstawieniu ale bardzo długo czekałam na dwie kreski (29dc). Odstawialam tak jak kazali czyli po skonczonym opakowaniu. Właściwe nawet nie jestem pewna kiedy miałam dni płodne, po obserwcji śluzu nic na to nie wskazywało. Jestem jeszcze przed wizytą u lekarza więc nie wiem czy jest wszytko ok.
 
Ja zaszłam w cyklu zaraz po odstawieniu ale bardzo długo czekałam na dwie kreski (29dc). Odstawialam tak jak kazali czyli po skonczonym opakowaniu. Właściwe nawet nie jestem pewna kiedy miałam dni płodne, po obserwcji śluzu nic na to nie wskazywało. Jestem jeszcze przed wizytą u lekarza więc nie wiem czy jest wszytko ok.
Miałaś jakieś objawy ? Coś wskazywało na ciążę ? Ja się strasznie czuje ciągle zmęczona, zawroty głowy mam. Często się mecze i bulgotanie w brzuchu. Nigdy tak nie miałam, i nie wiem czy to efekt odstawienia tabletek czy coś tam się zadziało.
 
Miałaś jakieś objawy ? Coś wskazywało na ciążę ? Ja się strasznie czuje ciągle zmęczona, zawroty głowy mam. Często się mecze i bulgotanie w brzuchu. Nigdy tak nie miałam, i nie wiem czy to efekt odstawienia tabletek czy coś tam się zadziało.
Żadnych objawów tylko takie delikatne skurcze jak na okres tylko slabsze, to mi dalo do myslenia bo zawsze jak nadchodzily to na 2 dzien byl okres a teraz nic.
 
Żadnych objawów tylko takie delikatne skurcze jak na okres tylko slabsze, to mi dalo do myslenia bo zawsze jak nadchodzily to na 2 dzien byl okres a teraz nic.
Ok w takim razie dużo dobrego da was. I oby u lekarza było wszystko w porządku. Dziękuję Za odpowiedź
 
Zaszłam w ciążę 2 razy po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej. W pierwszym cyklu starań.
Raz w okolicach 20 dnia cyklu, drugi raz pewnie koło 40-50 (nie chce mi się liczyć). Z tym, że ja mam PCO i cykle bez hormonów nawet ponad 150 dni.

Objawy w każdej 4 ciąż miałam w okolicach 6 tygodnia ciąży czyli już dawno po zrobieniu testów kiedy beta była w tysiącach.
 
Zaszłam w ciążę 2 razy po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej. W pierwszym cyklu starań.
Raz w okolicach 20 dnia cyklu, drugi raz pewnie koło 40-50 (nie chce mi się liczyć). Z tym, że ja mam PCO i cykle bez hormonów nawet ponad 150 dni.

Objawy w każdej 4 ciąż miałam w okolicach 6 tygodnia ciąży czyli już dawno po zrobieniu testów kiedy beta była w tysiącach.
Super, dużo dobrego dla was 😉
 
reklama
Z Twojego postu wynika że zachodzenie w ciążę jest jakimś błyskawicznym procesem. Poprostu pach dwa tygodnie po odstawieniu anty masz już objawy jak 6 TC:) nawet nie ma czasu żeby skończyć blister;)) Spokojnie. Zdarza się że ktoś zaraz szybko już,po decyzji,zachodzi w ciążę może tak u Ciebie będzie. Ale ja bym tak się ogólnie trochę bardziej zdystansowała, ciąża i potem wychowanie to jest bardzo długi proces,wymaga cierpliwości :))
 
Do góry