reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Olcia ale z tego co mi wiadomo to nawet ostatnio na cm ktoś mówił że Ciebie nie ma to forum zastygło:-)
:-):-):-) zastyglo bo GURU nie ma!:-D a Olcia to swoja droga....drugiego takiego slodkiego patola z wiecznie niezamykajaca sie geba to nie ma na calym swiecie :rofl2:

nawet sie nie pozegnalam na dzis chamidlo jedne....wiec oficjalnie bebeczki moje spijcie slodko, duzo drukujcie jak mnie nie bedzie DOBRANOC :tak:
 
reklama
Mój Tomuś nie żyje. Mój kochany braciszek już go nie ma, jestem wściekła, że mnie zostawił, że się powiesił. Już nigdy więcej z nim piwka nie wypije ani papieroska nie zapalę. Mój kochany Tomeczek odpoczywaj w pokoju. Boże nie wiem co zrobić, nie ma go dwie godziny, a ja już tak strasznie- tak okropnie tęsknię za nim. Mój Tomuś zawsze go będę KOCHAĆ. Przeprasza że to napisałam, ale jest mi tak ciężko, tak źle, że go nie ma już ze mną.....
 
Mój Tomuś nie żyje. Mój kochany braciszek już go nie ma, jestem wściekła, że mnie zostawił, że się powiesił. Już nigdy więcej z nim piwka nie wypije ani papieroska nie zapalę. Mój kochany Tomeczek odpoczywaj w pokoju. Boże nie wiem co zrobić, nie ma go dwie godziny, a ja już tak strasznie- tak okropnie tęsknię za nim. Mój Tomuś zawsze go będę KOCHAĆ. Przeprasza że to napisałam, ale jest mi tak ciężko, tak źle, że go nie ma już ze mną.....


o Jezu!!! Aniu trzymaj się kochana, współczuję
 
Mój Tomuś nie żyje. Mój kochany braciszek już go nie ma, jestem wściekła, że mnie zostawił, że się powiesił. Już nigdy więcej z nim piwka nie wypije ani papieroska nie zapalę. Mój kochany Tomeczek odpoczywaj w pokoju. Boże nie wiem co zrobić, nie ma go dwie godziny, a ja już tak strasznie- tak okropnie tęsknię za nim. Mój Tomuś zawsze go będę KOCHAĆ. Przeprasza że to napisałam, ale jest mi tak ciężko, tak źle, że go nie ma już ze mną.....
aniku kochany trzymaj się cieplutko, tak mi przykro , brak słów nie wiem co ci powiedzieć . tulam
 
aniku drogi bardzo mi przykro , co sie stało jeśli można spytać może będzie ci lżej jak się wygadasz , jakby co jestem na gg
 
reklama
Do góry