reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

to delikatnie ujete :-D obiecuje sobie ze nigdy wiecej az tak :szok: ale czlowiek stary a nigdy sie nie nauczy chyba:no: dobrze ze ten moj maz cierpliwy wczoraj rosolki mi do lozka przynosil, kapiel szykowal i caly dzien zajmowal sie dziecmi:cool2: na koniec tylko raz zlosliwie spytal czy mi piwa dac :wściekła/y::wściekła/y:


hihihihi moj robciu tez zawsze sie mnie pyta po alkoholu czy mam ochote na jeszcze hahahaha


dobra ide zrobic podejscie number two z moim gnomem :eek:
 
reklama
fajnie masz ze do moni jedziecie ;-) a gdzie to ten mamas&papa's zobaczysz? i czemu dwa? przeciez monia nie ma takiego....a jolza juz widzialas....:rofl2:
:-)

Mamas and papas zobacze bo ta koleznka co go kupila tez mieszka w galwey a moni widzialam , ale znów go zobacze i dlatego napsilam ze zobacze Dwa!!! bo joolz tez mamas and papas...

Olcia kiwcka superowa, napewno bedziesz slicznie w niej wygladac... sliczny avatorek...

A ja mialam isc spac ale mi sie odechcialo...

siedze na ebay-u :cool: M mi urwie glowe...
 
Ostatnia edycja:
Olcia kiwcka superowa, napewno bedziesz slicznie w niej wygladac... sliczny avatorek...

no dziekuje bardzo ,ciesze sie ze sukienka jak i avatar sie podobaja
Szczerze woalabym czerwona lub zielona.....jak cos znajde,znaczy sie znalalzam ale musze przyodziac na moje balony to zobacze co i jak :)

Jasna cholera GNOM nadal w natarciu:eek::eek::eek:
 
Hej dziewuszki:-)

nie pisałam długo w sumie poza zalogowaniem i powitanie to wcale:-(
nie miałam czasu przez przeprowadzke ale widze ze tu znajome mordki sa moje wiec pomykam i się witam:-D
ja caly czas siedze w kartonach i sprzataniu dzis łazienke dopucowąłam ,mało mi zostalo juz,jeszcze musze ozdobic pokój dzieciecy i w moim namalowac cos na scianie jakąś geometrie:cool:
 
hej silek :-) ciekawa jestem czy zamierzasz wykorzystac te fotki co ci podrzucilam ostatnio.....JAKA GEOMETRIE ??? :-)
jak juz odpucujesz to o foteczki prosimy....
 
reklama
Do góry