reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
Witam normalnie nie doczytam Was tyle pisałyście, może tak w skrócie czemu zniknęłam.
W zeszłym tygodniu mieliśmy małą awarię z kanalizacją trwała 3 dni brak kibla to najgorsze co może być, w ciągu dnia do teściów a w nocy pod krzaki, czułam się jak na obozie przetrwania :laugh2:. Wieczorem już padała,m i nie miałam siły na nic cały dzień wtedy bałagan bo robili a na koniec okazało się ze taką sprężyną się nie da i trzeba do rury się dostać co doprowadziło do rozebrania połowy chodnika pod domem . Po prostu cyrk, no i ostsnio ktoś podmienił mi dziecko, jak Oskar zawsze bawił się sam i nie było problemu tak teraz ciągle na rękach i ciągle ryczy, czasem brakuje mi juz siły a nawet i cierpliwości na ten jego płacz wiec, to co najważniejsze napisałam a do tego wszystkiego żeby było weselej to nie dostałam jeszcze miesiączki.
 
Ojej pamietam jak taus moj kochany robil lazienke.I kibel zmienial ,kafelki robil.To trwalojeden dzien ale myslalam ze oszaleje!Do wiaderka sie robilo hahaha Ale teraz na szczescie lazienek w domu mi nie brakuje uff.
 
hej dziewczyny ja tylko na chwilke..pamietacie mnie jeszcze??
u nas roznie raz lepije raz gorzej..Maja naszczescie juz sie powoli oswaja z bratem dzis nawet dala mu buzi w czolko:-)tez pomaga mi przy nimm podaje pieluszke,krem,mleczko:-)
niestety Kacper nie toleruje mego mleka ani tego zwyklego(nan) i w pt wyladowalam z nim w szpitalu...naszczescie wyniki ma dobre i nie zatrzymali go...ale jest odwodniony i mamy go duzo poic cherbatka albo woda no i jest na mleku specjalnym z apteki:-(wydaje mi sie ze dobrze toleruje to mleczko bo jest spokojniejszy jak je je...

Tu pare zdjec specjlanie dla Eve z dzisiejszego pierwszego dluzszego spacerku:-)chcialam dodac ze jak dla mnie buzz jest idealny..prowadzi mi sie go rewelacyjnie:-)

p.s. prawdopodobnie nie bede miec netu ok 10dni wiec nie zaponijcie o mnie:-)buziaki
 
Kacperek sliczny a buuzik rewelacja.Biedulkopewnie sie wystraszylas jak pojechalas do szpitala miejmy nadzije ze Kacperek dojdzie do siebie szybiutko.
 
gosia wygladasz jakbys wogole w ciazy nie byla! I co to za tekst ze zdjecia dla Eve tylko??:szok: wszystkie czekalysmy przeciez....;-) w koncu doczekalas sie spacerkow ze swoim ulubionym wymarzonym wozeczkiem. Trzymamy kciuki za zdrowko Kacperka. A ja kupilam nowy wozek.....:rofl2:
 
gie-oska, serce się raduje jak czytam ze z wózia jestescie zadowoleni :tak: Ślicznie wyglądacie na tym spacerku (my do tego parku też czasem chodzimy). Mały jest cudowny, śliczny chlopczyk. Mam nadzieję, że mu się wygodnie jeździ w buzzie :-) Wzruszyłam się - autentycznie :tak:
 
reklama
Do góry