reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Mi pasuje :-)
I chciałam się pochwalić co wczoraj kupiłam i już dzisiaj błyskawicznie przybyło, i jestem zadowolona, mężowi też się podoba - to miał być taki wózek do samochodu, na zakupy, zobaczymy jak się sprawdzi, tylko mnie nie załamujcie, że jest kiepski :eek:
hehe ja chcialam kiedys przywiezzc sobie go z usa:-)
a jakiej to marki pojazd? bo dopatrzec sie nie moge, wyglada mi troche na Kolcraft ale nie jestem pewna, a moze to jakas polska produkcja?
Ty to masz wzrok:-)
 
reklama
dziewczyny czy zgadzacie sie przeniesc nasz watek pod Pogaduszki zamiast Ciaza, Porod, Polog?? Wydaje mi sie ze to lepszy dzial dla nas? Jesli tak to prosze nasza adminke o uczynienie tego :-)

Jak to do mnie było to nie mam takich mocy :) Musisz napisać do aniaslu , chyba że ja mam napisac ?

Gastone - dlatego nie wyszło że się za bardzo stresowałaś :tak: Relaks , relaks , relaks


A co to za cudo ten nowy wózek ?

Moja dziecko nie śpi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: juz nie pamiętam kiedy nie spał o tej porze:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
no mam :-) dla mnie za ciezki jak na podreczny wozek do samochodu, troche jak wozki Graco, nie jest rewelacyjny i osobiscie bym go nie kupila ale to Twoj wozeczek i jak ci sie podoba to napewno bedziesz zadowolona. Czesto ludzie go kupuja jako imitacje Bugaboo bo swoim wygladem troszke przypomina wlasnie Bugaboo:-)Recenzje na jego temat sa podzielone, zwolennicy wozkow z gornej polki nie maja pochlebnych zdan natomiast osoby ktore podchodza do wozka jako koniecznego akcesoria sa raczej zadowoleni.


Wiesz, to mój drugi wózek w życiu, więc nie mam takiego jak ty porównania, ale jak mówisz, że nie najgorszy, to fajnie :-) zawsze trochę lżejszy jest od Speedi, i cenowo mi się trafił okazyjnie, bo jest tak naprawdę nowy - użyty raz, dziewczyna kupiła go 05.11 a że dostała na urodziny dziecka inny to ten sprzedawała, więc takim sposobem mam nowy wózek za 200zł
 
:-)Witam serdecznie
jestem nową mamusia na tym forum choc co niektóre z was mnie juz troszke znają:tak:

mam nadzieje ze zostane przyjeta do waszego grona:-)
 
reklama
Do góry