reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
no dobra spadam do wyrka,
jutro ciężki dzień przede mną, muszę się nastroić psychicznie :-)

z tego wszystkiego zapomniałam o imieninach męża mojego, ale wybaczył :tak:
w natłoku dzisiejszych wydarzeń: wizyta u gastrologa z Julkiem (dostaliśmy skierowanie do szpitala na badania), potem w przedszkolu stroiliśmy choinkę z dziećmi, potem te pierniki piekłam....i w ogóle odezwę się na dłużej jak trochę złapię powietrza i wyluzuję

DOBRANOC KOBIETKI!
ps. hihi jestem na nowym forum :rofl2:
 
no dobra spadam do wyrka,
jutro ciężki dzień przede mną, muszę się nastroić psychicznie :-)

z tego wszystkiego zapomniałam o imieninach męża mojego, ale wybaczył :tak:
w natłoku dzisiejszych wydarzeń: wizyta u gastrologa z Julkiem (dostaliśmy skierowanie do szpitala na badania), potem w przedszkolu stroiliśmy choinkę z dziećmi, potem te pierniki piekłam....i w ogóle odezwę się na dłużej jak trochę złapię powietrza i wyluzuję

DOBRANOC KOBIETKI!
ps. hihi jestem na nowym forum :rofl2:
trzymam kciuki o 15 tej :-)
moze i na nowym ale w starym towarzystwie plus nowe kolezanki :-D widzisz ile zyskalas hahaha
 
Nie wiem bo się nie pokazało 16go mam znowu USG trzymajcie kciuki moze się dowiem

Ide w kime bo padam .
Miłej nocki
DOBRANOC i zaraz tu sie meldowac jak tylko sie dowiesz :-);-)


dziewczyny ale nie narzekajcie na liczbe postow prosze bo jak nic sie nie pisze to tez rozpaczacie ze pustki sa :tak:
 
reklama
Do góry