reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
No ba że mam co z małą zostać babcia ma wolne w sobotę:-) Hmm.. w sumie okres "ł' dawno minął więc chyba mogę sobie pozwolić na jakieś wyjście??:cool2:
 
wogole to jak sie mialo zdanie inne niz co niektorzy to było kiepsko hjahahahaha
ZNACZY SIE PUNKT WIDZENIA ZALEŻAŁ OD PUNKTU SIEDZENIA....sztandarowy teskt jednej takiej.............. :)

a jak sie zwrocilo jej uwage to łłłłłłłłłłłłłłłło matko,wojna na 3 dni coanjmniej byla hahahah
Zreszta dziewczyny pamietaja jakie tam akcje sie dzialy!!!!!!!!!!
 
aniam jakis robak mi chodzi po monmitorze.... hahahah to chyba twoj:-D

Tylko na niego nie poluj :-D Bo już jedna taka była co go łapała na monitorze he he

ania loooong i zawile story :-) nawet nie chcesz wiedziec ze dorosle baby a taka dziecinada moze byc. Dlatego kolezanki zaprosilam tutaj do nas bo my przyjacielskie i otwarte na wszystkich, prawda? :-D

pewnie tym bardziej że my same razem na dwóch pisałyśmy he he
Kurde tylko tyle klikacie że nie nadązam czasem więc dlatego ja czasem nie w temacie..
 
reklama
widzialam widzialam hahahaha
to anna z jaroszką i chyba anik i magda o ile mnie pamiec nie myli
ale dzis tez zapisalam sie z jednym postem to nikt mnie nie zauwazyl....ehhhhh nie zebym plakala wiec definitywnie dam sobie spokoj :)

bede tylko zagl;adac na inner watki bo tam ciekwiej:)

teraz na cm króluje (wiadomo kto) to niech króluje i amen!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry