reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

co tu się dzieje!!!! :szok::szok::szok::-D:-D:-D

Pawimi, wcale nie w tajemnicy :-p po prostu chciałam nadrobić, chwilę mnie nie było i tyle stron, tyle osób :szok: Witam nowe mamuśki na watku

Niestety poległam i po godzinie czytania, przeszłam na ostatnia, ale prawie wszystko mi sie udało

o co Pawimi, wakacje w PL?? bedzie okazja poimprezowac z dziewczynami ze śląska :-)
 
reklama
dobry wieczór miłe Panie ;)
To ja , Pawimi mnie namówiła na ploteczki z wami ;)
witamy, witamy i przygarniamy w nasze skromne progi :-D ale fajnie :tak: lubie jak dziewczyny sie pojawiaja i pisza ....zapraszam izus jak najczesciej ;-)
dzieki za przepis na pierniczki - otrzymalam na maila jak obiecano
 
będę się pojawiać jak najczęściej będę mogła ;)
kochane mcafki .....
ja jestem zestresowana, Pawcia jutro idę na drugi etap rozmowy o pracę...
 
reklama
hahahaha nie chce wiedziec co sie na cm dzieje buhahahahaha
ty lepiej ladnie przywitaj kolejna dezerterke kochana :-)
będę się pojawiać jak najczęściej będę mogła ;)
kochane mcafki .....
ja jestem zestresowana, Pawcia jutro idę na drugi etap rozmowy o pracę...
no to super! jednak zadzwonil? trzymam kciuki kochana i zaraz daj znac jak poszlo ;-
 
Ostatnia edycja:
Do góry