reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

ja tam BrzydUle wale hurtem przez 3 godz. w sobote jak są powtórki hehe:-D

F_1_1213_brzydulatvn_95865l.jpg


pawimi, oto Polska Brzydula :eek:
 
reklama
moj zarloczny kundel zaliczyl dzisiaj podwoja porcje jedzenia bo ja oczywiscie go z ranca nakarmilam suto jak zwykle a potem Vincenty podejrzal gdzie karma i tez pieskowi wsypal solidna porcyjke :-) co za szczodre dziecko haha
 
amerykańska Brzydula była kijowa, najlepsza była Argentyńska:-D

kiya, te jogurciki moze i maja mniej białka i nie obciążają nerek ale dlaczego takie drogie !!!???:szok::crazy:
ale kupie Młodemu za jakiś czas taki 4-pak:tak:
 
Hejka. Ja wlasnie jednym okiem ogladam brzydule a drugim was podczytuje. Dobrze ze az tak duzo nie nabazgralyscie:-)

A tak odnosnie tematu jedzenia to powiem wam ze moj Nico tez nie bardzo chce jesc....tzn grysc cokolwiek. Wszysko mu musze wrecz mielic. A jak daje mu jakies ciasteczka do gryzienia to oczywiscie nie gryzie tylko gniecie w lapkach hm...pocieszalam sie ze to z powodu malej ilosci zabkow, bo ma ich az 4 i troche :szok::-)(kolejne dwa dopiero wychodza). Ale czytam ze tu dzieciaczki nawet clebek dziaselkami miela....co radzicie? Aa dodam jeszcze ze mam schize dawania muczegos wiekszego do buzi ze sie zaksztusi ale cos mi sie wydaje ze jak tak bede myslec to bede mu mielic i mielic.....
 
reklama
sikora ja codziennie mu nie daje 2 razy w tygodniu albo raz
wiec nie szleje też z jogurtami ale kup i np raz w tygodniu daj :-), ja jeszcze chwilke i spadam szykować młodego , odezwę się później
 
Do góry