reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
a ja sie pomalu musze juz szykowac o odprawiania drugich i siodmych urodzinek.:tak: nie wiem czy mam laczone imprezy zrobic czy dla maluchow osobno...ale znowu nie znam az tyle maluchow zeby do Vincenta przyjechaly na calkiem osobne party, moze jak do szkolki zacznie chodzic to zbierze sie wiecej dzieciakow ale teraz to garstka tego...a z drugiej strony jak zrobie laczone to czy te male dzieci nie bede sie czuly odosobnione od szkolnych lobuzow Oliverowych? Sama nie wiem, co byscie doradzily?:confused2:
 
Kochana gluten sie podaje juz o 6 m-ca (ciocia pediatra mi mowla ze wsyztko sie zmienilo) kiedys byla od ROKU -szukalo sie bezglutenowych chrupek teraz mozna juz jesc...

no kiedyś od 10 m.ż., ale nam alergolog kazała dawac nawet po 9-tym:szok:, bo mój jest alergikiem, poza tym moja matka ma wrodzona nietolerancję glutenu a ja jak byłam mała do 3 r.ż. miałam na niego alergie

ale stwierdziłam że dam mu po 7-ym i niech sie dzieje wola nieba hehe
i na razie je mannę z musami owocowymi i jest git:-D
 
osobno bo duzo ronica wieku , ale bym zrobiła w jedne dzien , na jedna godzine mlodych na druga starszych;-) , ale w domu robisz czy nie ??
no wlasnie nie w lokalu dla dzieci, a miedzy nimi tylko 3 dni roznicy jest i w dodatku duza czesc mlodszych dzieci pochodzi z tych samych rodzin co starsze...
 
kiya takie cuś?:
nestle%20misiowy%20jogurcik%20gruszka.jpg
 
Aha to nie wiedzilam ze jest alergikiem... moja kumpela ma synka tez jest i wprowadza mu powoli wszytko i obserwuje...
Wiesz to jak tak kazał to poczekaj moze chyba ze sprboj dac i obserwuj bo szkoda zbey mu cos wyszlo...

Moj to uwielbia jeszcze kaszki:-) jak widzi to krzyczy zawsze z nerwow

zmykam na "ulebrzudule"
 
reklama
Do góry