reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
KARUZELA FISHER PRICE K3799 RAINFOREST+PILOT+BONUS (834137686) - Aukcje internetowe Allegro
o taka a kocyki wiesz jakie dwie sztukasy . Kurde 10 dolców tanioszka .. ale może jeszcze jakies przecenki zaraz będą bo to w sumie zaraz sezon przecenowy się zacznie.
Ja mieszkam pod wawą he he .. na wsi praktycznie .. a numerami pewnie zresztą i tak napewno dasz cyne zanim się wybierzesz bo to przeciez cała wyprawa dla Ciebie .

Ja to czytam was cały czas ale tyle klikacie że się gubie potem jak mam odpisać he he
No wieta demencja ciązowa ( mam na co zwalić :-)
juz se zapisalam, bede jechac moze w przyszly tydzien po sklepiorach to napewno ja kupie, a wyprzedaze juz sie zaczely u nas w piatek po sw. dziekczynienia :tak:

ania ty wiesz ze to bylo do NAS bo ja taki sam moderator forum jak i ty :-D:-D:-D:rofl2: a juz zwlaszcza tego watku :happy:
 
Ostatnia edycja:
mam juz dosyć, teraz mi się ulało:wściekła/y:
ja sie nie nadaje na rodzica i d..a
mam po wyżej wszystkiego, 100 razy usypiać i przenosić do łóżeczka
i wrzaski i pisk non stop:confused2:
 
Heja dziewczyny. Znowu trzeba godziny zeby was nadrobic...uff....Ja dzis bylam na zakupach przedswiatecznych i juz cosik tam kupilam. Tzn poki co to przezenty dobrze ze duuuuzo promocju fajnych mozna trafic ;-) Jeszcze tylko jutro dokupie a potem to juz tylko jedzenie mi zostanie....
 
U nas te marne przeceny dopiero po świętach się zaczynają
marne? dlaczego , tak licho z promocjami u was? to co oni pozniej z tym towarem robia, u nas zaczyna sie juz tradycyjne w ten poswiateczny piatek i od lat nawet ten dzien nazywany jest black friday :-D

mam juz dosyć, teraz mi się ulało:wściekła/y:
ja sie nie nadaje na rodzica i d..a
mam po wyżej wszystkiego, 100 razy usypiać i przenosić do łóżeczka
i wrzaski i pisk non stop:confused2:
sikor ta rozmowe juz zaliczylysmy kiedys :sorry:

Heja dziewczyny. Znowu trzeba godziny zeby was nadrobic...uff....Ja dzis bylam na zakupach przedswiatecznych i juz cosik tam kupilam. Tzn poki co to przezenty dobrze ze duuuuzo promocju fajnych mozna trafic ;-) Jeszcze tylko jutro dokupie a potem to juz tylko jedzenie mi zostanie....
hejka, a robicie tradycyjne w polskim wydaniu swieta czy bardziej po irolsku? macie juz wogole choinke?;-)

A GDZIE TO WSZYSTKIE POLAZLY BEZ POZEGNANIA??????????????
 
Ostatnia edycja:
hejka, a robicie tradycyjne w polskim wydaniu swieta czy bardziej po irolsku? macie juz wogole choinke?;-)
Eee no, po polsku oczywiscie :-). Dzieci by mnie chyba zjadly jakby mialy czekac z prezentami do pierwszsego dnia swiat :tak:. Choinki jeszzce nie mam ale w wiekszosci domach juz sa. Ale za to mam juz wszystkie ozdoby :tak: W przyszlym tygodniu kupie jakiegos chojniaka bo potem to juz same niedobitki tylko zostana i nic ladnego juz nie bedzie .:tak:
 
Ostatnia edycja:
ja juz mam choinki, jeszcze ostatnia nie ubrana do konca ale u nas wczesnie zaczynaja z tymi choinkami, no i wigilii niestety niet. Ale moje dzieciaki juz nauczone, w sumie od urodzenia, nie znaja innej tradycji to i ja im nie bede mieszac.
 
reklama
Do góry