reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć waszego malenstwa:)

do u mnie czekam na potwierdzenie bo tylko raz usłyszałam że na 70% dziewczynka, a co tej wagi w tym okresie to wynika że moje dziecko jest dość duże hihi 20tg 5dn ważyło już ponad 400g
galwaygirl ja nie narzekam na moj szpital tu... jestem tu ponad 6 lat i różne historie słyszałam... na połówkowym byłam ze 20min.a że nie było widać twarzyczki m.in. ust mam jeszcze jedno mieć w 29tg ;-) zaczełam już szkołę rodzenia z fizjoterapeutką wiec nie narzekam
Moje USG też trwało sporo i wszystko obejrzeliśmy, łącznie z dodatkowym wystającym organkiem pomiędzy nóżkami, ale bardziej z wizyty u lekarz "prowadzącej" nie jestem zadowolona. Powiedziała tylko że Dzidzia zdrowo się rozija i chce mnie widzieć za 6 tygodni. KONIEC. Nie spytała czy coś mi dolega, brzucha nie dotknęła, ledwo o skierowanie do fizjo poprosiłam. A szkołę rodzenia dopiero na styczeń mamy wyznaczoną mimo że w sierpniu się zapisywałam. U nas podobno nie jest za rewelacyjnie, koleżanka przeniosła się miesiąc przed porodem do Cork i mówi że jest o niebo lepiej.
 
reklama
Witam gratuluje chlopców i dziewczynek zdrowych ;-)
dzisiejsze usg pokazało dziewczynke ;-) wiec bedzie Amelka ;-)
 
Wg usg na 1000% syn. Pierwsze przyłożenie głowicy aparatu, a tu widok na kości udowe, mosznę i penisa. Ma być Kacper (może Ziemowit na drugie, bo akurat tego dnia były imieniny m.in.Ziemowita). Zdrowy, wszystko jest ok.

(Na szybko się tu dopisze, bo mało do przeczytania zaleglości było. Powoli akceptuję pleć bobasa, ale to był szok wielki. Dobrze, że w tych czasach robi się usg, bo mam czas na dojście do siebie i zmniejszenie ryzyka depresji poporodowej lub zmniejszenie jej natężenia.)
 
gienia..a Ty chciałaś chyba kobitke...:-D daj spokój facet ma w życiu lepiej, powołałąś na świat syna!!! i bądż dumna bo jest z czego, może zostanie naukowcem, może podróznikiem albo marynarzem po oceanach i będzie miał wiele pięknych kochanek..niech spełnia swoje marzenia:-)
 
Dziewczyny, gratuluję lutowych córeczek i synków.
genusia a od czego Ty chcesz tą depresję załapać, pomyśl w ten sposób: już 8 marca dostaniemy dwa kwiatki (lub bukiety) z okazji dnia kobiet, poza tym chłopców też można fajnie ubierać, a później, jak już będzie drugie dziecko (córeczka) to starszy brat obroni, potem będzie osobistym ochroniarzem na dyskotekach :)
 
reklama
Trudno kazdego zadowolić. My mieliśmy mieć Kostka. Jeśli lekaż sie nie pomylił, bedzie jednak Jagoda.
Przy badaniu usg, jak lekarz powiedział "dziewczyna jak malowana" i potem spojrzał na mnie, na moja minę i zapytał "a co?miało być inaczej?" to potem zrobiło mu się trochę łyso i powiedział, ze to tak na 80-90% jest tylko pewne. Ja byłam przekonana w prawie 99% ze bedzie chłopiec i wiem, ze nie powinnam tak mówić, ale troche się na niego nastawiłam, czego nie mogę głosno mówić przy mojej mamie, bo zawsze dostaje opr., że najważniejsze, żeby zdrowe było i w ogóle. I to nie jest tak, że sie nie ciesze z dziewczynki. Teraz juz bardzo, ale nastawiłam się na coś innego. Będzie co ma być. Czy to chłopiec, czy dziewczynka. Naprawdę wazne żeby zrowe było! A kocha sie co się ma a nie co lubi :)
 
Do góry