reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka- naszcze przypuszczenia i potwierdzenia :) AKTUALIZACJA STR1

reklama
u mnie w domu do wyboru do koloru w znakach zodiaku
ja jestem waga,mąż byk,syn rak,córka koziorożec najmłodsza wodnik a maluszek jak się urodzi to będzie rybka,więc mieszanka niezła
 
gratulacje corci :) coraz wiecej jest dziewczynek :D marcowi panowie beda miec w czym wybierac ;)
Niekoniecznie :)

Wróciliśmy ;)
Mamy ... CÓRUNIĘ :))
Gratulacje!!!


A my mamy chłopczyka na dziś :-).
Sisior jak byk...że niby ;-)....a ja, wyrodna matka prawie się popłakałam...tak strasznie chciałam i czułam dziewczynkę...
Ale już minęło. Zdrowo rośnie, ojciec zadowolony;-) to git.
 
jak już zameldowałam na wątku o wizytach okazało się ostatecznie że będzie synuś!
Mąż dumny,choć troszkę zawiedziony,bo on otwarcie mówił że chce drugą córcię:)<tak się zakochał w Jagodzie że stwierdził,że ma chrześniaka,i że chłopaki nie są tacy kochani i fajni jak dziewczynki> no ale myślę,że zakocha się w nim tak samo jak w Jagodzie:laugh2: od pierwszego wejrzenia <swoją drogą w 1wszej ciązy po cichu liczył na synka,a urodziła się Jadzia i taaaak ją kocha:) także teraz będzie miał i synka i córcie:)))):laugh2::laugh2: a ja się zastanawiam co ja z tymi pięknymi ciuszkami i kieckami po Jagódce zrobię:no: ale mam 3siostry więc myślę że którejś w końcu się wykulnie córcia:laugh2:
a ja się cieszę,że będę mogła poszaleć z zakupami:))
 
Zaktualizowany pierwszy post ;-) Jeszcze raz gratulacje- Ola twoj chłopczyk jako jedyny z potwierdzonych był "przeczuty" ;-) A nie sorka jeszcze miska przeczuwała chłopczyka :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zaktualizowany pierwszy post ;-) Jeszcze raz gratulacje- Ola twoj chłopczyk jako jedyny z potwierdzonych był "przeczuty" ;-) A nie sorka jeszcze miska przeczuwała chłopczyka :)

ale ja też pierwsze mówiłam,że inaczej się czuję i chyba będzie chłopak:tak: a dzisia jak to lekarz ujął "fujara na pół ekranu":laugh2: ten to ma teksty
 
Do góry