reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plastry Frida Mom

Majorkaaaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Maj 2023
Postów
2 107
Cześć,
czy któraś z Was używała plastrów na blizny po cc Frida Mom? Robię rozeznanie i szukam opinii, kiedyś stosowałam plastry Sutricon i nie wiem czy ryzykować coś nowego czy ponownie zaufać tym.
 
reklama
Slyszalam opinie, ze nie poleca sie plastrow teraz, bo moga sie przyczyniac do przerosru blizny. Jesli chcesz czegos uzywac to lepiej w masci/kremie.
A to miałoby dotyczyc wszelkich blizn, czy jakoś wyjątkowo tej po CC?

Dopiero co 3 tyg temu chirurg przy ściąganiu szwów z twarzy (rana cięta) powiedział nam, żeby NIE smarować maściami. Dla mnie to jakaś nowa teoria, bo kiedyś kazali smarować. Właśnie wrzucalam plastry do koszyka a tu taka wieść @seremida .
 
A to miałoby dotyczyc wszelkich blizn, czy jakoś wyjątkowo tej po CC?

Dopiero co 3 tyg temu chirurg przy ściąganiu szwów z twarzy (rana cięta) powiedział nam, żeby NIE smarować maściami. Dla mnie to jakaś nowa teoria, bo kiedyś kazali smarować. Właśnie wrzucalam plastry do koszyka a tu taka wieść @seremida .

Wydaje mi sie, ze wszelkie blizny. Mam to info od terapeuty blizn, ale nie zglebialam sie w temacie, dlaczego tak jest.
 
Do góry