reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Plamienie zamiast okresu

Dołączył(a)
11 Marzec 2018
Postów
2
Cześć,
Wiem że to indywidualna sprawa każdej z nas, ale czy zdążyło się wam plamienie widoczne jedynie na papierze na kilka dni przed spodziewaną miesiączką? Staramy się o dzidzię, więc każda nietypowa sytuacja sprawia że wariuje. Plamienie trwa drugi dzień, w ciągu dnia nie natomiast wieczorem dzieje się tak jak opisałam. Robiłam test wczoraj i dziś, po południu nie z porannego moczu, testy negatywne. Dodam jeszcze że bolą mnie piersi. Może za wcześnie i poczekać jeszcze kilka dni? Czy test nie powinien już być pozytywny?
 
reklama
Cześć,
Wiem że to indywidualna sprawa każdej z nas, ale czy zdążyło się wam plamienie widoczne jedynie na papierze na kilka dni przed spodziewaną miesiączką? Staramy się o dzidzię, więc każda nietypowa sytuacja sprawia że wariuje. Plamienie trwa drugi dzień, w ciągu dnia nie natomiast wieczorem dzieje się tak jak opisałam. Robiłam test wczoraj i dziś, po południu nie z porannego moczu, testy negatywne. Dodam jeszcze że bolą mnie piersi. Może za wcześnie i poczekać jeszcze kilka dni? Czy test nie powinien już być pozytywny?
Test jest wiarygodny w dniu spodziewanej miesiączki. Jeżeli to plamienie implantacyjne, to musisz poczekać, aż beta ruszy na tyle, żeby test ją wyłapał.
 
Popieram wypowiedz wyzej zeby zrobic test w dniu spodziewanej miesiaczki jak nic nie rozwinie sie bardziej jesli chodzi o te krwawienia
 
Do góry