reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie podczas stosunku.

Sok z żuka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Luty 2023
Postów
628
Hejka, jak żyje ponad 30 lat pierwszy raz mi się to zdarzyło. A mianowicie plamienie podczas stosunku. Jestem w trakcie dni płodnych. Delikatne bóle jajnika, sluz. Czy to może być plamienie owulacyjne? Nie chce panikować, czytałam o różnych przyczynach takiego plamienia, przy prawie każdym, było dopisane o suchości pochwy, której ja nie mam jest wręcz przeciwnie. Wiem, wiem, że powinnam iść do lekarza. Chciałam tylko zapytać czy to może być to plamienie owulacyjne, nie chce panikować, dobrze się czuje, nic na dole nie boli i Joe szwaknuje 😅 oczywiście lekarz w planach.
 
reklama
Do góry