reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne?

Dołączył(a)
16 Grudzień 2021
Postów
3
Witajcie dziewczyny,
Mam dość regularne cykle- 32/33dni. Owulacje w tym cyklu miałam późno, bo w 24dc, potwierdzona monitoringiem. Dziś jest 38dc i @ nadal nie ma. Jedynie w 3 dniu spodziewanej miesiączki obudziłam się w nocy z dość mocnym skurczem brzucha, pobiegłam do łazienki bo myślałam ze okres się rozkręca, ale kapnelo pare kropel brunatnej krwi i nic więcej.. czekałam z myślą, że lada moment będzie ale poki co nic z tego.
Czy mogło to być plamienie implantacyjne? Z drugiej strony to dość późno, chociaż czytałam wypowiedzi niektórych z was, ze implantacja może nawet wystąpić 12 po owulce.. strasznie dziwny ten cykl, nie chcę się nastawiać niepotrzebnie i jutro pójdę na betę. Czy wynik w takim przypadku od razu powinien być powyżej 5? ... z góry serdecznie dziękuję wam za odpowiedzi
 
reklama
Witajcie dziewczyny,
Mam dość regularne cykle- 32/33dni. Owulacje w tym cyklu miałam późno, bo w 24dc, potwierdzona monitoringiem. Dziś jest 38dc i @ nadal nie ma. Jedynie w 3 dniu spodziewanej miesiączki obudziłam się w nocy z dość mocnym skurczem brzucha, pobiegłam do łazienki bo myślałam ze okres się rozkręca, ale kapnelo pare kropel brunatnej krwi i nic więcej.. czekałam z myślą, że lada moment będzie ale poki co nic z tego.
Czy mogło to być plamienie implantacyjne? Z drugiej strony to dość późno, chociaż czytałam wypowiedzi niektórych z was, ze implantacja może nawet wystąpić 12 po owulce.. strasznie dziwny ten cykl, nie chcę się nastawiać niepotrzebnie i jutro pójdę na betę. Czy wynik w takim przypadku od razu powinien być powyżej 5? ... z góry serdecznie dziękuję wam za odpowiedzi
Ja Ci życzę zeby była to implantacja, mialam podobnie w poprzednim cyklu ale niestety okazało się że to niedomaga lutealna i cykl z 27 dni wydłużył się do 46. Plamienie zaczęło się w 21dc i uwierz ze byłam przekonana że to implantacja 😀 no ale nie 🤷🏽‍♀️
 
Ja Ci życzę zeby była to implantacja, mialam podobnie w poprzednim cyklu ale niestety okazało się że to niedomaga lutealna i cykl z 27 dni wydłużył się do 46. Plamienie zaczęło się w 21dc i uwierz ze byłam przekonana że to implantacja 😀 no ale nie
A beta jaka powinna wyjść po”teoretycznych” 3-4 dniach?
Szczerze to jakoś sama wątpię, że cokolwiek z tak później owulacji wyjdzie. A dostałaś jakieś tabletki na wywołanie okres od ginekologa czy sam przyszedł?
 
A beta jaka powinna wyjść po”teoretycznych” 3-4 dniach?
Szczerze to jakoś sama wątpię, że cokolwiek z tak później owulacji wyjdzie. A dostałaś jakieś tabletki na wywołanie okres od ginekologa czy sam przyszedł?
Jeśli jest ciąża to beta powyżej 5 to minimum.

Okres przyszedł sam, próbowałam wywołać kąpielami i czerwonym winkiem ale nic z tego, przyszedł kiedy chciał przyjść 🤷🏽‍♀️ w międzyczasie zrobilam 5 testów ciążowych ale nawet cienia cienia nie było 😂😂 od tego cyklu dostalam progesteron od 16dc przez 10 dni
 
Zrób bętę i napisz jutro jaki wynik. Ja miałam plamienie implantacyjne na 5 dni przed spodziewaną miesiączką i beta po nim wynosiła 53 ale kazdy organizm jest inny, na spokojnie.
 
A wiesz ile trwa Twoja faza lutealna?
Jeśli owulacja się przesunęła to o tyle samo dni przesunie się data miesiączki.
Z tego co mówisz minęło 14 dni od owulacji, a to książkowa długość drugiej fazy więc okres jeszcze się nie spóźnia, a co za tym idzie i na implantacje 3 dni temu nie było za późno.
Jeśli to była implantacja to 3 czy 4 dni beta musi być pozytywna
 
reklama
Witajcie dziewczyny,
Mam dość regularne cykle- 32/33dni. Owulacje w tym cyklu miałam późno, bo w 24dc, potwierdzona monitoringiem. Dziś jest 38dc i @ nadal nie ma. Jedynie w 3 dniu spodziewanej miesiączki obudziłam się w nocy z dość mocnym skurczem brzucha, pobiegłam do łazienki bo myślałam ze okres się rozkręca, ale kapnelo pare kropel brunatnej krwi i nic więcej.. czekałam z myślą, że lada moment będzie ale poki co nic z tego.
Czy mogło to być plamienie implantacyjne? Z drugiej strony to dość późno, chociaż czytałam wypowiedzi niektórych z was, ze implantacja może nawet wystąpić 12 po owulce.. strasznie dziwny ten cykl, nie chcę się nastawiać niepotrzebnie i jutro pójdę na betę. Czy wynik w takim przypadku od razu powinien być powyżej 5? ... z góry serdecznie dziękuję wam za odpowiedzi
Trzymam kciuki, żeby to była implantacja.
U mnie własnie w dwóch przypadkach, gdzie miałam jednorazowe plamienie, okazywało się, że to implantacja. 2/3 dni później test Pink już pokazywał kreskę, a beta wynosiła między 15 a 30 :)
 
Do góry