reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pinki pokazują reagenty?

Arletta/1990

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Lipiec 2022
Postów
21
Hej, dziewczyny, zrobiłam test „Pink”, planuję ciąże ponad rok, nigdy czegoś takiego nie było na testach tej firmy. Dziś jest 7 dpo.
 

Załączniki

  • 7424BAD6-8B78-438F-902A-367AC05332F6.jpeg
    7424BAD6-8B78-438F-902A-367AC05332F6.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 329
  • 7D9912B8-A99E-4D7D-A125-91086C0C4CC5.jpeg
    7D9912B8-A99E-4D7D-A125-91086C0C4CC5.jpeg
    1 023,7 KB · Wyświetleń: 136
reklama
Hej, dziewczyny, zrobiłam test „Pink”, planuję ciąże ponad rok, nigdy czegoś takiego nie było na testach tej firmy. Dziś jest 7 dpo.
Test widać ,że trochę zalany i mocz wysechł. ''kreska parowania'' dla mnie test negatywny. Ale ponoć pinki słabo się wybarwiają. Ja jak w ciąży nie byłam pink nie wyszedł pozytywny. ☺️
 
A skad wiesz, kiedy dokladnie byla owulacja? 7 dpo to chyba ciut za wczesnie na test. Jak dla mnie zdecydowany negatyw. Najlepiej powtorzyc w terminie miesiaczki, zeby pozniej nie musiec zgadywac 😁
 
Hej, dziewczyny, zrobiłam test „Pink”, planuję ciąże ponad rok, nigdy czegoś takiego nie było na testach tej firmy. Dziś jest 7 dpo.
Ja ponad rok temu robilam te testy i byly pozytywne 🤦🏻‍♀️ pozniej zrobilam z innej firmy (elektroniczny ) byl negatywny poszlam na bete byla negatywna zrobilam kolejne pinki znow byly pozytywne poszlam do ginekologa i nie bylam w ciąży i nic innego sie nie dzialo a tej firmy falszywy wynik pokazywaly 🤦🏻‍♀️
 
Ja ponad rok temu robilam te testy i byly pozytywne 🤦🏻‍♀️ pozniej zrobilam z innej firmy (elektroniczny ) byl negatywny poszlam na bete byla negatywna zrobilam kolejne pinki znow byly pozytywne poszlam do ginekologa i nie bylam w ciąży i nic innego sie nie dzialo a tej firmy falszywy wynik pokazywaly 🤦🏻‍♀️
A u mnie cały czas negatywne😂
 
reklama
Do góry