reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pink strumieniowy - fałszywe cienie?

G

guest-1724459371

Gość
Hej, proszę powiedzcie czy któraś z was miała ostatnio może sytuację, że pinki strumieniowe pokazywały bladą drugą kreskę, a ciąży jednak nie było? Jakie macie doświadczenia z tymi testami? Mam 3 dni spóźnienia miesiączki, ale jeżeli to ciąża to jestem dopiero jakieś 9-11 dni po owulacji, bo na 100% była opóźniona. Test innej firmy wyszedł blady jak śnieg. Co myślicie o tych testach? Na becie byłam, ale panie nie mogły się wkuć i koniec konców nie pobrały krwi..
 

Załączniki

  • IMG-20240721-WA0000.jpg
    IMG-20240721-WA0000.jpg
    198,8 KB · Wyświetleń: 357
reklama
Hej, proszę powiedzcie czy któraś z was miała ostatnio może sytuację, że pinki strumieniowe pokazywały bladą drugą kreskę, a ciąży jednak nie było? Jakie macie doświadczenia z tymi testami? Mam 3 dni spóźnienia miesiączki, ale jeżeli to ciąża to jestem dopiero jakieś 9-11 dni po owulacji, bo na 100% była opóźniona. Test innej firmy wyszedł blady jak śnieg. Co myślicie o tych testach? Na becie byłam, ale panie nie mogły się wkuć i koniec konców nie pobrały krwi..
Jeżeli owulacja byla opóźniona, to miesiączka naturalnie też się opóźni, więc na ten moment okres Ci się nie spóźnia.
 
Mnie pinki strumieniowe nigdy nie oszukały, nie było ciąży to nie było nawet cienia, były ciąże były kreski. Ale czytałam kilka wpisów dziewczyn tutaj, że ich pink oszukał więc na dwoje babka wróżyła. Najlepiej iść jutro na betę i będziesz miała pewność.
 
Hej, proszę powiedzcie czy któraś z was miała ostatnio może sytuację, że pinki strumieniowe pokazywały bladą drugą kreskę, a ciąży jednak nie było? Jakie macie doświadczenia z tymi testami? Mam 3 dni spóźnienia miesiączki, ale jeżeli to ciąża to jestem dopiero jakieś 9-11 dni po owulacji, bo na 100% była opóźniona. Test innej firmy wyszedł blady jak śnieg. Co myślicie o tych testach? Na becie byłam, ale panie nie mogły się wkuć i koniec konców nie pobrały krwi..
Dawno, w zeszłym roku, ale miałam na pinku kreskę cudo, na innym teście bialo - okazało się, że to fałszywy pink - kreska pojawiła się od razu jak leciał pasek. Tak wygladal:
20221231_095514.jpg
 
Dzięki za odpowiedzi. Mam już niemowlaka w domu, więc liczę że to jednak nie ciąża. Trochę mnie uspokoiłyście, że jest nadzieja, że to fałszywki. Zrobię potem jeszcze test innej firmy.
 
Hej, proszę powiedzcie czy któraś z was miała ostatnio może sytuację, że pinki strumieniowe pokazywały bladą drugą kreskę, a ciąży jednak nie było? Jakie macie doświadczenia z tymi testami? Mam 3 dni spóźnienia miesiączki, ale jeżeli to ciąża to jestem dopiero jakieś 9-11 dni po owulacji, bo na 100% była opóźniona. Test innej firmy wyszedł blady jak śnieg. Co myślicie o tych testach? Na becie byłam, ale panie nie mogły się wkuć i koniec konców nie pobrały krwi..
Skąd pomysł, że jest falszywa? Jak dla mnie wygląda bardzo legitnie, ale wiadomo że to różnie bywa, zdarzały się też fałszywki. Ten inny który robiłaś jaką miał czułość? Pinki wykrywają nawet bardzo małe stężenie, być może ten drugi miał inną czułość
 
Skąd pomysł, że jest falszywa? Jak dla mnie wygląda bardzo legitnie, ale wiadomo że to różnie bywa, zdarzały się też fałszywki. Ten inny który robiłaś jaką miał czułość? Pinki wykrywają nawet bardzo małe stężenie, być może ten drugi miał inną czułość
Ten drugi miał chyba czułość 20. Zrobię inny test za jakieś 2h😱
 
reklama
Na innym teście wyszedł taki cień... Na żywo bardziej różowy, ale to nadal blada kreska. Zwariuje chyba
 

Załączniki

  • IMG-20240721-WA0004.jpg
    IMG-20240721-WA0004.jpg
    229,1 KB · Wyświetleń: 77
Do góry