reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

Witam! Już wróciłam (wczoraj!). Jak zwykle w domu chaos ;-)

MaLea, gratulacje!!! Wielkiego chłopaka urodziłaś! Jak ma na imię?

Asheara, witaj!
 
reklama
Dziękujemy za gratulacje :-) imię pozostało bez zmian - Szymuś :-) rzeczywiście dość duży ten mój maluszek ;-) a miał być 3,5 kg średniaczkiem ;-)
 
MaLea, mój Mikołajek ważył równo 4kg gdy się urodził, też był sporawy.

Ze strony internetowej wynika, że moje dziecię Maksymilian dostało się do przedszkola, i to do tego najbliżej domu!! Nie mogę uwierzyć i jadę tam potwierdzić - bo trzeba coś podpisać.
No to ten fakt nam nieźle utrudni podjęcie decyzji czy się przeprowadzać czy nie... albo ułatwi decyzję o pozostaniu... już nie wiem sama ;-);-)
 
MaLea GRATULACJE!
Btw, rodziłaś w pile?
Jesli tak, napisz cos jak wyglada teraz na pilskich porodowkach, opieka itp. I jak sie czujesz jako mama!

Ja jak juz mowilam, mam na imie Ewa, jestem juz w 17tc, mam 16lat. Moj partner to Patryk, lat mu 18.
Jestesmy szczesliwi z faktu bycia rodzicami, mimo mlodego wieku :]
Lekarza mam w Walczu, i za nic w swiecie bym go nie zamienila na nikogo innego, a w pile nikt mi nie chcial na NFZ zalozyc karty ciazy.. ''limit na nfz wyczerpany..''
POZDRAWIAM!
 
Olu, gratuluję dostania się do przedszkola. Mój Witek dostał się do żłobka :)

Aheara, to chyba zabiłaś mi ćwieka swoim młodym wiekiem :szok: Ale cóż mam powiedzieć? Jeśli jesteście zadowoleni, że będziecie rodzicami i jesteście szczęśliwi razem to nic mi innego nie pozostaje jak życzyć wam szczęścia i wszystkiego co najlepsze i oczywiście tego co najważniejsze, czyli zdrowego maluszka :tak::-D
 
Monika77 - dziekuje:)
Stalo sie jak stalo, ja niczego nie zaluje.. Kocham mojego maluszka, dzis rano, poczulam pierwsze ruchy, cos wspanialego..

Szkoda, ze tak rzadko sie wypowiadacie pilanki :(
 
Ostatnia edycja:
Fajne to uczucie, prawda? Ja bardzo miło wspominam wiercenie i kopanie mojego Witka :-D:-D Tak bardzo bym chciała znów zajść w ciążę :-(
Ja pracuję, popołudniami staram się poświęcać jak najwięcej czasu synkowi, więc na BB mam mało czasu. Jednak jestem tu od 2006 r., czyli od momentu jak zaszłam w ciążę :tak: i jestem wielką fanką tego forum :-D:-D:-D:-D Kiedyś bywałam tu często, a teraz głównie w czwartkowe wieczory i w weekend jak mały śpi w południe :tak:;-):-D
 
Dziewczyny, a ja mam takie pytanie. Przed przyjsciem mojego maluszka na swiat, musze zrobic kapitalny remont u mnie w domu.. szyby w moim pokoju sie trzesa kiedy samochody przejezdzaja ulica, w zime obrastaja sniegiem.. Musze wymienic okno, drzwi, wymalowac pokoj, wymienic sofe..bo pokoj jest w oplakanym stanie.
Moze znacie kogos, albo wiecie kto ma w pile albo okolicach do oddania, lub tanio do sprzedania rozkladana sofe [2] i mebloscianke?
Byłabym wzdzieczna za informacje.
Pozdrawiam.
 
MaLea gratulację , dużo zdrówka życzę .
Asheara witam.
Jeśli chodzi o lokale to wiem , że w Tarczy cena od osoby ok. 100 zł / osoba . Ja właśnie ochrzciłam Zosię w tą niedziele i robiłam imprezę w domu , masakra było tłoczno w domu . Komunię będę robić w lokalu , już nigdy się nie piszę na imprę w mieszkaniu.
Byłam też zajęta ostatnio szukaniem auta dla siebie , bo jakoś muszę wozić dzieci jak wrócę do pracy . kupiłam nissana mikrę używanego , teraz muszę sobie przypomnieć jak się jeździ i nie robi "kangurków". Pozdrawiam Wszystkich . A propo wieku to zdradzę Wam , że dziś mam urodzinki ciiiiiiiiiiiii.......nie powiem które .
 
reklama
Do góry