reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pilna porada, miesiączki po poronieniach, zawroty głowy, osłabienie

Natasza12345

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Maj 2022
Postów
26
Witam, jestem po dwóch poronieniach. Myślę, że ta informacja ma znaczenie, ponieważ moje problemy z miesiączkami zaczęły się jakieś 8 miesięcy po drugim poronieniu.
Z każdym kolejnym miesiącem zaczęłam coraz gorzej przechodzić miesiączki. Oprócz standardowych objawów, jak napięcie, ból piersi, podbrzusza. Doszło ogromne osłabienie, zawroty głowy, duszności, minimalne mdłości. Praktycznie nie da się nic robić. Wstanę zawroty, idę zawroty, pochyle się zawroty, przejdę się zadyszka. Po miesiączce po 2- 3 dniach wszystko mija i wracam do normalności. Wiem,że niektóre z Was mają tak cały czas i tak ciężko przechodzą miesiączki, aczkolwiek nie zdawałam siebie sprawy jaki to jest dramat...Czy jednak któraś z Was wie od czego to zależy? Czy mogła bym wykonać jakieś badania? Zmienić to? Być może któraś z Was jest w podobnej sytuacji? Wszystkie porady mile widziane....
 
reklama
Na początek trzeba iść do lekarza. Sprawdzić, czy nie ma stanu zapalnego, jak wygląda żelazo i ferrytyna, czy nie ma anemii. Trzeba sprawdzić czy po poronieniu hormony wróciły do normy, czy sie rozregulowany. Miewam takie okresy, ale one zawsze świadczą o tym, że coś z organizmem dzieje sie nie tak.
 
A próbowałaś kuracji Castagnusem? Zapytaj o to tabletki swojego lekarza, aby dobrał Ci dawkę.
Ewentualnie przed braniem zbadaj sobie prolaktynę.
 
Do góry