reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze ząbki naszych maluchów

ja myslę, że chyba Mikuś już się tylko bawi Twoim cycusiem i dlatego tak Cię gryzie.

Wiesz coś w tym chyba jest...
Ola, albo swędzą ząbki i cyc robi za gryzaka, albo rzeczywiście w zasadzie to już zabawa tylko.
Moja Niki, nawet jak teraz dostaje tylko raz cyca, to dosłownie BAWI się nim. Cos tam pociągnie przez chwile, ale wierci się przy tym, chichocze, puszcza, chwyta itd...
Jak chowam piersi to nawet nie próbuje się o nie ubiegać :sorry2:
Nie powiem ze mi z tym dobrze.. ale wolę wykorzystać moment kiedy Nikolka sama jkaby mniej się piersią interesuje, niz teraz zabiegac o dalsze karmienie, a potem miec problem z odstawieniem bąbla.
 
reklama
Masz rację, Kangurka, lepiej odpuścić cyca kiedy dzidzia sama nie jest zainteresowana... Jak patrzę ile Mikołaj potrafi wciągnąć kaszki na kolację to myślę, że on chyba potrzebuje więcej jedzonka niż ja mu mogę dać cycem....
 
Masz rację, Kangurka, lepiej odpuścić cyca kiedy dzidzia sama nie jest zainteresowana... Jak patrzę ile Mikołaj potrafi wciągnąć kaszki na kolację to myślę, że on chyba potrzebuje więcej jedzonka niż ja mu mogę dać cycem....

Jeszcze przed tygodniem Nikolka dostawała pierś na drugie śniadanie. Potem wsuwała wielki słoik obiadu, wielki słoik deserku...
Teraz gdy na drugie sniadanie dostaje modyfikowane (180ml) to obiadek je duzo mniejszy, deser potem tez.
Widac po moim cycu bida była głodna strasznie!! Trochę się boję ze mogła miec jakies niedobory mleczka... Teraz wiem ile mleka jada i mam pewnosc ze najwazniejszych skladnikow jej nie brakuje w diecie. A ze obiadek mniejszy... no cóz. Mleko to mimo wszystko ciągle podstawa!
 
Po 3 miesiacach wyszly nam w ciagu kilku dni 4 zeby u gory!! Jedyneczki i dwojeczki!Jedynki to takie lopaty mi sie wydawaja :-) hihi Placzu troszke bylo ale noce spokojne!!
 
Mamy kolejnego zębolka do kolekcji - dolną dwójkę. Ale super wygląda jak ma banana na buzi :-) Tylko między górnymi jedynkami ma duże odstępy, mam nadzieję, że się jej zejdą
 
Gratuluje kolejnych zebolkow,a te przerwy to maja wszystkie dzieci,ponoc to jest tak dlatego zeby pozniej bylo miejsce na stale juz zeby.
 
Aha, no to ok. Nie pamiętam już jak miał moj brat i siostrzeniec no i zastanawiałam się, czy to już tak na wieki wieków zostanie :-)
 
reklama
Kurcze a u mojej Klaudii nadal nic. Tak sie śmieje, że jak inne Dzieci będa już miała stałe ząbki to mojej dopiero mleczaki będą wypadać.

Tak z ciekawoście: Czy jest jeszcze jakiś bezzębny majowy dzieciaczek?

Ola.K - Moja córcia ogólnie z cyca dosyć ładnie je, ale czasem dziąsełkami też potrafi nieżle zacisnąć.
Skoro bolą Cie tak brodawki to może zakup sobie maść Bepanthen. Mi kiedyś Ona bardzo pomagała.
 
Do góry