reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Urodzinki Naszych Pociech :)

Dziewczyny gdzie kupic glukoze i barwniki?? Byłam w kilku sklepach i nie ma :angry:

barwniki sa na allegro napewno...a moze glukoze w aptece??taka jak do tego testu na glukoze co sie robi w ciazy no chyba ze do tortow jest inna glukoza??


dziewczyny a na jakim dziale w sklepie sa rozne badziewiaki do tortow typu posypki itp??
 
reklama
reklama
Andari ale byla impreza, maly wiedzial co brac :-D .
Dziewczyny a ja zrobilam Madelence karteczke na urodziny ale nie jestem poetka i nie wiem co napisac w srodku :cool: Szukalam troche po tecie, ale znalazlam tylko kilka wierszykow i to takie raczej dla chlopca :crazy: Pomozcie! moze macie cos fajnego i zabawnego?
Ja dzisiaj musze jechac kupic jakies ladne body i rajstopki pod sukienke urodzinowa. no i nadal nie wiem co malej kupic w prezencie :eek:. Co wy kupujecie waszym dzieciaka?

Chyba zaczyna mnie zzerac stresssss :szok:

A mala mi spi juz 3 godzine a ja jak glupia siedze z mlekiem i czekam az ksiezniczka sie obdzi bo trzeba jechac na zakupy :rofl2:
 
Do góry