reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Urodzinki Naszych Pociech :)

reklama
Często piszecie że wasze dzieciaczki mają dostać na urodziny tą czy tamtą rzecz i teraz pytanie: robicie jakieś listy prezentów dla gości? mówicie konkretnym osobom co chciałybyście od nich dostać?. Ja się obawiam że dostaniemy wiele prezentów nietrafionych, że będzie wszystkiego dużo a kiepskiej jakości a ja bym wolała mniej a coś konkretniejszego, lepszego.
 
dziewczyny ratujcie musze kupic cos na roczek dla dziewczynki na sobote, ja jestem uziemniona z Pawłem musze dac konkretny prezent do kupienia przez meza - jest w trasie i wraca w sobote przed impreza
co ja mam kupic???????????? tak ok 100/120 zl
 
etna a ja bym zapytała ich wprost co by chcieli żeby dziecko dostało :) , ja tak zawsze robię (a mam 4 do obdzielenia bo ja mam 2 chrześników i mój ma 2) - dzwonie i pytam co jest na topie i kupuje to co potrzeba , sama też mówie co bym chciała żeby mały dostał (o ile ktoś pyta) ;)
 
dziewczyny ratujcie musze kupic cos na roczek dla dziewczynki na sobote, ja jestem uziemniona z Pawłem musze dac konkretny prezent do kupienia przez meza - jest w trasie i wraca w sobote przed impreza
co ja mam kupic???????????? tak ok 100/120 zl
Ja bym kupiła książeczki dla malucha. Obrazkowe + jakieś wypasione baśnie do czytania na dobranoc. Rodzicom zawsze szkoda wydac wiecej pieniędzy na ksiązki, a czytanie maluchom jest naprawde ważne. Z ciuchów wyrośnie, zabawkami sie znudzi, a ksiazki pozostaną na dłuzej.
 
Często piszecie że wasze dzieciaczki mają dostać na urodziny tą czy tamtą rzecz i teraz pytanie: robicie jakieś listy prezentów dla gości? mówicie konkretnym osobom co chciałybyście od nich dostać?. Ja się obawiam że dostaniemy wiele prezentów nietrafionych, że będzie wszystkiego dużo a kiepskiej jakości a ja bym wolała mniej a coś konkretniejszego, lepszego.

ja robie liste i puszczam wsrod gosci, jedni sie na cos zloza inni sami kupia;)

dziewczyny ratujcie musze kupic cos na roczek dla dziewczynki na sobote, ja jestem uziemniona z Pawłem musze dac konkretny prezent do kupienia przez meza - jest w trasie i wraca w sobote przed impreza
co ja mam kupic???????????? tak ok 100/120 zl

spytaj rodzicow, moze maja cos konkretnego na mysli? ksiazeczka? jakis ciuch albo buciki na zime (konsultacja z rodzicami), o albo karnet na jakies super zajecia z rodzicami:)
 
Często piszecie że wasze dzieciaczki mają dostać na urodziny tą czy tamtą rzecz i teraz pytanie: robicie jakieś listy prezentów dla gości? mówicie konkretnym osobom co chciałybyście od nich dostać?. Ja się obawiam że dostaniemy wiele prezentów nietrafionych, że będzie wszystkiego dużo a kiepskiej jakości a ja bym wolała mniej a coś konkretniejszego, lepszego.

Też się tego obawiam i chyba zrobię listę z konkretnymi rzeczami. Dziadkowie mimo szczerych chęci czasem nie wiedzą o co nam chodzi:)

Moja mama miała ostatnio kupić jeździk pchacz taki samochodzik i kupiła ciężarówę wadera :) Gigant truck wywrotka - Sklep z zabawkami dla chłopców i dziewczynek
 
reklama
dziewczyny dzieki :)))
jesli chodzi o pytanie to pytalam i nie uzyskalam odpowiedzi :((((
na dosc wszystkiego impreza w knajpie, maly poi chorobie i tak mi go zal ze bedzie musial sie tam meczyc
tesciowa kupila konia na biegunach - sliczny
a ja dumam dalej, mala juz chodzi wiec pchacz odpada, ubran tez maja dosc
 
Do góry