reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

Miałam dokładnie to samo. Jak mi pierwszy raz lekarz zasugerował in vitro, byłam wręcz oburzona. Przecież to mnie nie dotyczy! Im dalej w las, tym gorzej, potem myślenie "może to MI zdarzy się cud"...
4 lata i HERE I AM
Cieszę się, że wracasz z nowym planem działania i nowym nastawieniem. Chociaż wolałabym zobaczyć Cię na innym wątku, ale to już niedługo 😉
Trzymam za Was mega mocno kciuki! 🍀💚

U nas też w pierwszym odruchu był szok i zaprzeczenie. Jednak szybko się pozbieraliśmy i poszliśmy w IVF.
 
reklama
Cieszę się, że wracasz z nowym planem działania i nowym nastawieniem. Chociaż wolałabym zobaczyć Cię na innym wątku, ale to już niedługo 😉
Trzymam za Was mega mocno kciuki! 🍀💚

U nas też w pierwszym odruchu był szok i zaprzeczenie. Jednak szybko się pozbieraliśmy i poszliśmy w IVF.
już czas pożegnać głupoty i złudzenia. Nie ukrywam, że refundacja tu pomogła, chociaż jak jej nie było też już o tym rozmawialiśmy. A ja zawsze byłam pewna, że NIGDY
 
Mi kazali robić tylko w 1dc
Progesteron musiał być poniżej 1
Ja miałam 0.4 a estradiol 29 . później już nie robiłam przed transferem

A czy podczas przyjmowania estrofemu przed transferem czułyście się źle ? Ja mam bóle głowy i chce mi się wymiotować okropnie , wiem tak jest na ulotce napisane w skutkach ubocznych….
 
hej długo mnie nie było nie wiem, czy mnie pamiętacie, ale miałam transfer w grudniu, 1 udany. Dopiero teraz zaczęłam w to wierzyć, cieszyć się i pokazywać brzuszek 🥹
U nas aktualnie 27tc. Wg. Usg. 28. Na pokładzie córcia, termin 08.09 moje ur. 😍
Czujemy się dobrze, bez turbulencji.

Trzymam kciuki za każdą z osobna 🍀 musi w końcu wyjść słońce dla nas wszystkich 🥹🍀🫶🏻
 
reklama
Wbrew pozorom często używający używek i prowadzący beznadziejny tryb życia zachodzą bez problemu...
No ja w otoczeniu to mam większość znajomych, co prowadziły okropny styl życia i zachodził od razu 🤣używki codziennie a weekendy to już odpalały się. Całe życie nadwaga i gowniano jakościowo jedzenie.
 
reklama
Do góry