reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

domyślam się że te leki w formie zastrzyków 🙈😅
A do pracy chodzisz ?Czy możesz w domu to wszystko przejść?Ja np pracuje 4h więc teoretycznie dam radę gorzej jak będę chodowac duże jaja jak w ubiegłym roku na stymulacji to chodzić nie mogłam tak mnie bolało podbrzusze ale może ,tu inne leki to i odczucia będą inne a co do migreny obym nie miala🙈słyszałam że na migreny gobrze jest nasmarować sobie skronie amolem i masować ok 10min okrągłymi ruchami i ponoć pomaga ,moja koleżanka z pracy tak robi jak ma migreny po okresie właśnie;)
Trzymam kciuki za monit niech ładnie jaja rosną 😍😍😍😍😚
A co do dzieci to otóż to!😅mój mąż się śmieje że teraz starania płacze i stresy kłucia zabiegi a za 15lat powiemy gdzie jest ta łupa idziemy dokonać zwrotu🤣🤣🤣🤣🤣spowrotem w tą strzykawke gnojka 🤣🤣hah chociaż tyle można się pośmiać ale fakty są takie że obecnie mam 15latka (w styczniu 16)iiiiiii uf!!!!🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️mam 31lat i siwe włosy już serio!!!🤣
To ty młodą babcią możesz zostać 😁
 
reklama
Brała któraś z Was podczas stymulacji Ganirelix? Dawałyście te zastrzyki w udo czy w brzuch?
Rano biorę pierwszy zastrzyk, tak sobie zerknęłam w ulotkę a tam, żeby dawać w udo. W życiu nie robiłam sobie zastrzyku w udo i jestem trochę posrana.
 
Brała któraś z Was podczas stymulacji Ganirelix? Dawałyście te zastrzyki w udo czy w brzuch?
Rano biorę pierwszy zastrzyk, tak sobie zerknęłam w ulotkę a tam, żeby dawać w udo. W życiu nie robiłam sobie zastrzyku w udo i jestem trochę posrana.
To antagonista owulacji? Brałam odpowiednik.
Dziewczyny pisały tu czasem, że można też w brzuch, ale zgodnie z ulotką robiłam w udo. W sumie to tylko kilka dni...
O ile w żadnych innych mąż mi nie pomagał, w tych już tak, bo zabrakłoby mi jednej ręki ;-)
Instrukcja była taka, że należy najpierw odciągnąć nieco tłok strzykawki, nie mogło być w niej krwi, a potem podać lek. Trochę to miejsce potem boli przy chodzeniu...
 
To ty młodą babcią możesz zostać 😁
A kto wie co nam życie przyniesie 😊puki co mogę być spokojna, poza tym który rodzic jest pewny swoich dzieci 😁
Każda młodość zadzi się własnymi prawami, a w okresie dojrzewania nie na wszystko już mamy wpływ 😏 tak czy siak będę młoda babcia 😅nie ważne w jakim wieku wpadnie czy też się zdecyduje na dziecko 🤷‍♀️😉
 
To antagonista owulacji? Brałam odpowiednik.
Dziewczyny pisały tu czasem, że można też w brzuch, ale zgodnie z ulotką robiłam w udo. W sumie to tylko kilka dni...
O ile w żadnych innych mąż mi nie pomagał, w tych już tak, bo zabrakłoby mi jednej ręki ;-)
Instrukcja była taka, że należy najpierw odciągnąć nieco tłok strzykawki, nie mogło być w niej krwi, a potem podać lek. Trochę to miejsce potem boli przy chodzeniu...
Dziękuję. Muszę sobie jakoś bez chłopa poradzić, bo robi mu się niedobrze na widok igieł 🙈😂
 
Brała któraś z Was podczas stymulacji Ganirelix? Dawałyście te zastrzyki w udo czy w brzuch?
Rano biorę pierwszy zastrzyk, tak sobie zerknęłam w ulotkę a tam, żeby dawać w udo. W życiu nie robiłam sobie zastrzyku w udo i jestem trochę posrana.
Ja brałam, pierwszą wstrzyknelam w udo, zgodnie z ulotka, ale moj lekarz powiedzial ze mozna wstrzykiwac w brzuch, bo mniej boli, więc 3 kolejne już były w brzuch.
 
reklama
Do góry