reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

tak musi być !
wiesz już może czy w następnej stymulacji będziesz stosowała inne leki ? będziesz podchodzić na krotki czy długi protokole ?
ja sie bardzo boje potworzenia sytuacji że znowu będę miała mało oocystow :(
Od soboty zaczynam wcierać testosteron - minimalne dawki, żeby wyciszyć jajniki i zwiększyć rezerwę przed kolejną stymulacją. Rodzaj protokołu i leków będzie zależał od sytuacji za 2 m-ce.
 
reklama
Kochane! Dostałam wynik bety, dzwoniła Pani doktor i beta 170. Po tylu latach, i setkach testów ciążowy bez drugiej kreski, odzyskałam nadzieje. Mam nadzieję, że każda z nas spełni swoje marzenia. To moja pierwsza ciąża. Proszę, trzymajcie kciuki i myślcie o mnie ciepło 😍
Gratuluje z całego serca 💗💗 i życzę wszystkim Nam tego samego 💪💪
 
Hej dziewczyny, przepraszam, że się nie odzywałam, ale miałam po drodze mały moment paniki i wolałam się z niczym nie deklarować...Miałam krótkotrwałe plamienia i wolałam najpierw sprawdzić, czy wszystko ok.
Więc moja beta z wczoraj to ok. 2600, 2 dni wcześniej 960. Więc teraz pozostaje tylko czekać na rozwój sytuacji.
 
Hej dziewczyny, przepraszam, że się nie odzywałam, ale miałam po drodze mały moment paniki i wolałam się z niczym nie deklarować...Miałam krótkotrwałe plamienia i wolałam najpierw sprawdzić, czy wszystko ok.
Więc moja beta z wczoraj to ok. 2600, 2 dni wcześniej 960. Więc teraz pozostaje tylko czekać na rozwój sytuacji.
mega gratulacje!!! Dajesz nadzieję na to ze i do nas los sie uśmiechnie ☘️
 
@marzycielko bardzo mi przykro, że tym razem się nie udało. Ale nie trać wiary! Jeszcze wszystko może być dobrze!
@Madzialena. Gratulacje! Kiedy masz jakieś następne wizyty?

Te badania mialam w czwartek i kolejne mam po tygodniu, w przyszły czwartek, juz z usg :) jak już usłyszałam dobre wieści, to poleciałam po test, zeby w końcu zobaczyć jak wyglądają dwie kreski. Na kiedy ci wyznacza termin?
 
reklama
Do góry