reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja naszych maleństw

a ja dostałam jj kojący krem na dobranoc, pachnie nieziemsko :) ale nie kupię jak sie skończy bo nie jest wydajny. Oliwki mam ale słyszałam że brudzą ubrania i nie dają skórze oddychać:confused:. Wcześniej używałam próbki balsamu jj i byłam zadowolona.
 
reklama
Mam kupioną też oliwkę bambino
zobaczymy na razie dokończę to co mamy ewentualnie ja się nią będę smarować lub do kąpieli zużyję bo fajna skóra jest po tym:-)
Dzięki za odpowiedzi
 
U nas pupa byla czerwona przez 2 tygodnie (2i 3 tydzien zycia) a pomoglo przejscie na pieluszki wielorazowe i wietrzenie ile sie da :)

Ja malej niczym zapachowym nie smaruje - tylko oliwa z winogron (taka spozywcza) i skore ma super - nie wysuszona, zadnych krostek na cialku.

Pupa sie nam na szczescie nie od parza a stosowalam juz chyba wszystkie rodzaje pieluch i chusteczek, ale staram sie myc woda jak najczesciej - czasem w nocy albo podczas wyjscia chusteczek uzywam.
 
My też nie mamy problemów ze skórą tylko ona nie pachnie i się zastanawiałam czemu:-)
pampersy też dobrze znosi dupeczka się nam nie odparza my i pampersa używałyśmy i hugesy, i te rossmańskie nie pamiętam jak się zwą jeszcze mam dady nie napoczęte jak się przyjmą to będę je kupować bo są tanie.
Z początku mała miała skórę suchą na buzi i usta wyschnięte, ale ja też tak miałam i doszłam do wniosku że to od centralnego takie my wysuszone, kładziemy teraz mokry ręcznik na kaloryfer i jest ok:-)
 
nam pupa sie wreszcie wygoiła po linomagu i od kiedy mały nie ma brzuszkowych problemów. Nie popuszcza kupy więc nie podrażnia odbytu. A też męczyliśmy sie długo.
 
u nas pupa była odparzona od pampersów zresztą jak się je powącha to czuć, że pachną jak tablica Mendelejewa :eek:
przeszliśmy na Dady i problem się rozwiązał :tak:
 
my używamy balsamu JJ soothing naturals, bardzo jestem z niego zadowolona, skórka jest ladnie nawilżona, nie jest tłusty i krostki po nim znikają. Te pampersy angielskie nie zauważyłam żeby czymkolwiek śmierdziały??? a jak huggisy testowaliśmy to właśnie już po otwarciu paczki chemią strasznie waliły na odległość.
 
Kurcze dziewczyny pochwaliłam dzień przed zachodem słońca.
Dupcia nam się nie odparzyła aż tu nagle czerwone i nie wiem czy to przez te rossmańskie, czy kupa, czy też to że śpioszki już mocno dopinane w kroku są i pielucha gdzieś tam się ociera
Bardziej mi to wygląda jak obtarte szkoda mi jej niemożliwie no ale zaś przy rowku też czerwone się zrobiło
jak na razie mała nie płacze, ale podejrzewam że może ją to szczypać.
 
reklama
agnus - ja w domu Helenie z pajaca dwóch ostatnich guziczków przy kroku nie zapinam co by się dupka wentylowała :tak: u mnie zawsze sprawdza się bepanthen :tak:
 
Do góry