reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielegnacja naszych kruszynek

A moje dziecko wyłysiało z przodu, ma ogromne zakole. Myślałam, ze włoski wycierają się z tyłu?! A może to mąż swoim zarostem przy odbijaniu powycierał? Syn wygląda jak dziadek :-D

I jeszcze te śmierdziuchy bąki. I kto tu mówił, że niemowlaczki ładnie pachną. Podejrzewam, że te bąki to od tego, że nie robił długo kupy, ale sadzi mocniej śmierdzące nawet 5 razy mocniejsze niż jego tatulek :-D
moja amelka tezpotrafi dac czadu z tymi baczkami....:tak::-D
a jesli chodzi o wloski to pamietam, ze jedna z dziewczyn pisala, ze jej starsza corka tez tak miala, ale nie pamietam ktora:sorry2:
 
reklama
A teraz zauwazylam w kolysce malego na poduszce pojedyncze włoski :-( Tyle hodował je a teraz powypadaja?

Tak, powycieraja sie i powypadaja, tak sie dzieje bardzo czesto. Meszek zginie, a zaczna rosnac mocne wlosy. Asi nie wypadaja o dziwo i rosna ( na czubku ma juz tak pozawijane, zaczesane, jak stare dziadki co sa z przodu lyse a na czubku maja wlosy:-D), z tylu tez rosna, ale z przodu stanely w miejscu i troche ich malo - taki delikatny puszek :tak:

A z tymi baczkami to nie wiem, ale moja nie puszcza wlasciwie wcale...
 
Mój mały też jakoś z tymi prukami mniej ;-) , może przez zmienie mleka.
A łysieje po boczkach bo śpi na boczkach;-) a z tyłu ma busz... :):-)
 
moja mała przeważnie śpi na boczku więc jak ulewa to nie ma z tym problemu kilka razy spała na brzuszku z główka w bok i było ok, wcześniej spanie na brzuszku spawdzałam w dzień na moim łóżku , jak zasnęła to obserwowałam ją czy nie położy główki na płasko ale ona ani drgnie;-) wwidocznie jej bardzo wygodnie więc czasem tak też śpi
 
moja mała przeważnie śpi na boczku więc jak ulewa to nie ma z tym problemu kilka razy spała na brzuszku z główka w bok i było ok, wcześniej spanie na brzuszku spawdzałam w dzień na moim łóżku , jak zasnęła to obserwowałam ją czy nie położy główki na płasko ale ona ani drgnie;-) wwidocznie jej bardzo wygodnie więc czasem tak też śpi

Mi mowila i polozna i pediatra i w szpitalu, ze jak klade spac na brzuszku to caly czas pilnowac. Moja "dziobakuje" i czesto lezac na brzuszku zamiast miec glowke na boku podnosi ja i dziobie szukajac cyca. A jak sie zmeczy to juz glowki nie odwroci na bok :sorry2:
 
A moje dziecko wyłysiało z przodu, ma ogromne zakole. Myślałam, ze włoski wycierają się z tyłu?! A może to mąż swoim zarostem przy odbijaniu powycierał? Syn wygląda jak dziadek :-D

I jeszcze te śmierdziuchy bąki. I kto tu mówił, że niemowlaczki ładnie pachną. Podejrzewam, że te bąki to od tego, że nie robił długo kupy, ale sadzi mocniej śmierdzące nawet 5 razy mocniejsze niż jego tatulek :-D
uuuuuu gdyby u nas były 5x mocniejsze to ja bym musiała się wyprowadzić bo bym tego nie wytrzymała zresztą myślę że sąsiedzi też by musieli :-):-):-):-)
Mi mowila i polozna i pediatra i w szpitalu, ze jak klade spac na brzuszku to caly czas pilnowac. Moja "dziobakuje" i czesto lezac na brzuszku zamiast miec glowke na boku podnosi ja i dziobie szukajac cyca. A jak sie zmeczy to juz glowki nie odwroci na bok :sorry2:
Igor też dziobakuje z tym że on na bok główkę obróci ale nie lubi tak leżeć
 
moja mala lubi sobie lezec i pospac na brzuszku i sama sobie glowke obraca, czasem nawet podczas snu przekreca z jednej strony na druga...ale i tak zawsze jestem obok jak spi na brzuszku...tak dla pewnosci:tak:
 
reklama
Moja "dziobakuje" i czesto lezac na brzuszku zamiast miec glowke na boku podnosi ja i dziobie szukajac cyca. A jak sie zmeczy to juz glowki nie odwroci na bok :sorry2:

To tak jak moja, od razu glowe podnosi i dzięcioł i tak zostaje az sie zacznie denerwować i buczeć w podłoże.Generalnie nie lubi na brzuszku lezec.
 
Do góry