reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja maluszków

reklama
moj tez przesikuje i boczki i plecki nawet:shocked2:
a ile razy obsikal wokolo jak juz po zmianie pieluszki pupe kremem smarowalam

a mozna sudocrem stosowac do kazdego przewijania mimo ze nie ma odparzen?
 
u nas się sprawdza zielony linomag, a sudocrem czeka w szufladzie na ewentualne zadania specjalne:tak:

dziewczyny może moje pytanie zabrzmi dziwnie, ale po czym się poznaje czy pampers jest już za mały czy nie?
 
wiecie co moja Amelka to dostala uczulenia od chusteczek pampers sensitive:eek::zawstydzona/y:zaczelismy pupke tylko woda podmywac i na to sudokrem i wszystko sie ladnie zagoilo:tak:a pieluchy kupilismy takie tescowe bo pamersy maja jakis cienki ten wklad w srodku i nasza siuska potrafila sie obsikac po same lopatki:zawstydzona/y::eek::laugh2:

a sprawdzalyscie pieluhy huggis? nie wydaja sie wam zasztywne?Amelka miala od nich obtarcia na nozkach:szok:
 
Azorek ja kupowałam z Morissona i nie są złe. Moja też przelewa wierzchem pampersy, ale my głównie używamy tots botsów i mio, dobrze się sprawdzają, a do smarowania pupy healt visitor poleciła nam metanium, jest też całkiem dobry, ale śmierdzi. sprawdza się na odparzenia, na kilka dni a potem znowu sudokrem na codzień.
 
o tym metanium to nic mi nie wiadomo...hhhmmm co polozna to inaczej mowi.nam polecano tem sudocrem..heh ale wazne ze sie pozbylismy tego paskudztwa.teraz bedziemy probowac chusteczek z huggisa-tylko na wyjscia no bo nie zawsze mam dostep do cieplej wody i w ogole.
Miranda o ile dobrze kojaze to pisalas cos kiedys o tych pieluchach wielorazowych...jak one sie sprawdzaja w uzytkowaniu??
 
u nas się sprawdza zielony linomag, a sudocrem czeka w szufladzie na ewentualne zadania specjalne:tak:

dziewczyny może moje pytanie zabrzmi dziwnie, ale po czym się poznaje czy pampers jest już za mały czy nie?

ja na codzien niczym nie smaruje, raz pupa była lekko obszczypana ale raz posmarowałam sudocremem i znikneło!!

Nie wiem jak poznac za małego pampersa, mi sie wydaje ze rozm 2 są za duze na Julke :eek:. Chyba bym sie sugerowała tym przedziałem wagowym co jest na opakowaniu
 
Azorku mam kilka rodzajów i każde są inne. Z mothercare smary są super bo można im wymieniać wkład i czasem jak mała nie wybrudzi można wymienic wkład i spokój. Z tots botsa mam bawełniane i trzeba zmieniać co 2godziny, ale rosna z dzieckiem i można używać do ok. 9-tego miesiąca. Na bawełne trzeda wkładać cover i nie przemakają, ale najlepsze są mio, rewelacja. To są covery do których wkłada się wkład bawełniany, nawet tetrę, najlepiej się sprawdzają. Te bawełniane trzeba obłożyć taka flizelinką. Ja jestem zadowolona. Wkleję linki żebyś wiedziała jak to wygląda.
 
reklama
Do góry