reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

A my własnie wyszlismy z odparzenia...rowek w okół otworku sie odparzył własnie na bardzo czerwono z krostkami...kiedy te krostki sie zdzierają to powstaje rana otwarta i trzeba szybko reagować...My małego wyleczylismy Linomagiem...ale zdecydowanie bardziej polecam Bepanthen....O niebo lepszy...Sudocrem w naszym wypadku to totalny niewypał !!!
 
reklama
u nas oprócz Bephantenu sprawdził się też Alantan - jak dla mnie lepszy niż Bepanthen. Sudocrem też niewypał, a Linomag profilaktycznie codziennie i tak jest ;-)
 
Ja polecam clotrimazol zwłaszcza po antybiotyku doustnym , kiedy odparzenie może być na tle grzybiczym .
U nas sprawdził się też tormentiol , kiedy tylko pojawiły się krostki czerwone najpierw smarowałam gencjaną na wodzie a potem tormentiolem na przemian z linomagiem.
 
U nas trzeci dzień ciągłego przebudzania się z wielkim rykiem, że Julki nie idzie uspokoić. Tylko nie wiem czy to po szczepieniu czy ząbki. I towarzyszy nam od tego czasu gorączka, podaje jej syrop na jej zbicie, ale pobudki z rykiem co 30 min ciągle są. Nie wiem co robić :-(
 
Nie wiem gdzie o to zapytać wiec zrobie to tutaj...
Czy wasze dzieciaczki również wytarły sobie włoski z tyłu głowki???A jeśli tak to czy juz im to zarosło?Bo u nas dalej łysy placek :-D
 
reklama
Nie wiem gdzie o to zapytać wiec zrobie to tutaj...
Czy wasze dzieciaczki również wytarły sobie włoski z tyłu głowki???A jeśli tak to czy juz im to zarosło?Bo u nas dalej łysy placek :-D
moj Krystianek ma dlugie, geste i sztywne wlosy wiec nic mu sie na szczescie nie powycieralo...
 
Do góry