reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

my jeszcze jesziemy na 3 i przynajmniej 2 paki zużyjemy zanim przejdziemy na 4 a tu widzę że niktóre bąbelki już 5 - tki zaczynają :cool2::cool2::cool2: no no no pogratulować
Aaaaa dziewczyny oststnio na wypad zapomniałam chusteczek nawilżanych i po drodze wstapiłam do biedronki - kupiłam chusteczki Dada i musze wam powiedzieć że są superfajne :tak::tak::tak:
mocno nawilżone i nie ma problemu z wyciąganiem - polecam :sorry2:
 
reklama
Nowy termin mamy na 13.08 jutro dzwonię dowiedzieć się które badania są do zrobienia we wtorek idziemy się kłuć:-( i czekamy na odpowiedz czy nas dopuszczą
 
Anihira powodzenia!!!!!:tak:
Mamjakty może Olci szczepionka tak właśnie się goi:tak: Jak się z tego miejsca nic nie sączy ani nie wygląda podejrzanie to myslę ,że nie ma się co przejmować!!Młoda też dość długo miała takiego mikroskopijnego strupka ostrego wcale się nim nie przejmowałam a potem odpadł niewiadomo nawet kiedy!!:happy2:
My też jedziemy na pampkach 3 z początku kupiłam huggiesy ale młodej boczkami leciało, chyba za duże były bo zdecydowanie obszerniejsze niż pampersy są!!
Aaaaa chusteczek używam Nivea i w sumie nie wiem czy inne są lepsze bo żadnych innych nie kupowałam kiedyś tylko do paczki huggiesów były dołączone pury i stwierdzam ,że mi absolutnie nie podeszły one są takie jak bawełniane płatki jakby papierowe i przy wycieraniu pupy zostawiały kłaczki:crazy::no2:
 
Ostatnia edycja:
My pieluszki mamy "4". Zawsze używałam pampers albo (nawet częściej) huggies, a teraz kupiłam bella, bo była jakas promocja i nie jestem zadowolona :dry::no::sorry2:- są jakieś takie wielkie:szok::baffled:, a Mat na "3" naprawdę jest juz za mały, a z tego wychodzi, że "4" za duże, może inne marki wypróbuję i będzie OK.
Husteczki mam pampers play, są fajne, tańsze, niż zwykłe pampersa, a też dobre:tak:. Huggiesy miałam, ale dla mnie (a właściwie dla Natalki, bo do Mata nawet nie kupowałam:no:)były takie jakby za sztywne, za twarde:baffled::confused:, więc zużyłam je do odkurzania ekranu telewizora - sprawdziły się wyśmienicie :tak::-D;-)
 
my chusteczki happy z aloesem;-)czasem, jak nie jadę do marketu i nigdzie nie ma to jeszcze z bambino skorzystam,ale ich za bardzo nie lubię:baffled:wydają mi się mało nasączone...
 
Aaaaa dziewczyny oststnio na wypad zapomniałam chusteczek nawilżanych i po drodze wstapiłam do biedronki - kupiłam chusteczki Dada i musze wam powiedzieć że są superfajne :tak::tak::tak:
mocno nawilżone i nie ma problemu z wyciąganiem - polecam :sorry2:[/QUOTE]

Ja też kupuje chusteczki biedronkowe DADA, przetestowałam wszystkie 3 rodzaje i jak dla mnie najlepsze są te niebieskie. Moja koleżanka też tak uważa.

Chusteczki kupuję te najtańsze, Ola już nie jest noworodkiem i nie ma problemów skórnych na dupci, więc kupuje gdzie sie jaka promocja trafi.
 
My też jeśli chodzi o chusteczki to Dada :tak:

W niedzielę wyjeżdzamy na urlop, jestem ciekawa jak Julka to zniesie. Niby jeździła z nami już w różne miejsca, ale nigdy na tak długo. Mam nadzieję, że nie będzie strasznie ;-).
 
reklama
My w poniedzialek jedziemy do Rabki. Mamy do przejechania całą Polskę (z Żuław). Najdłużej Hubert jechał 4 godziny i dawał radę (na noc, więc spał), ale mam obawy przed tą podróżą - ok 11 godzin. Też na noc wyjeżdżamy :baffled:
 
Do góry