reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

My często jeździmy na działke i tam niestety są komary . Olę i siebie smaruję miejscowo olejkiem waniliowym do ciasta i ten zapach faktycznie je odstrasza. Wyczytałam że komary przyciąga ciemny kolor, zapach lawendowy i zbiorniki wodne. Zlikwiduję oczko wodne. Ola za rok powinna już chodzić to tym bardziej będzie bezpieczniej bez tego oczka.
 
reklama
czy Wasze dzieciaczki po tej szpitalnej szczepionce nadal mają strupki?
bo moja Ola nadal ma biało-zielony strupek a wokół lekko czerwone - nie wiem czy tak powinno być?
 
u nas strupka już brak, jest taka mała blizna..widać ją u Filipa na tym zdjęciu z Panem Metką... ale jak ma być to nie wiem....
 
U nas już dawno zagojone...została bladoróżowa plamka...nam sie to zresztą tylko raz zapaskudziło jak Piotrek miał miesiąc chyba...
 
buu, czyli z naszym śladem jest coś nie tak :-(
niby na początku zrobiła się bańka, która pękła i zrobił się strupek i do tej pory jest.... niby częściowo odpadł ale spora część się trzyma..
 
ja to nawet nie wiedziałam że to sie może coś z tego zrobić...tzn wiedziałam bo pielęgniarka mówiła żeby obserwowac ale ja nie zdążyłąm zauważyc nawet kiedy się zagoiło i kiedy strupek odpadł...sladu nie ma prawie...przynajmniej z tym nam się udało i lekko poszło:rofl2:
 
reklama
Do góry