reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna w ciąży i po

reklama
dziewczyny, chcialam Wam polecic dwa balsamy do ciala ktore nie do konca sa przeznaczone dla ciezarnych ale swietnie ta role spelniaja:
1. st. ives - prawdziwa bomba elastynowo-kolagenowa wiec z cala pewnoscia zapobiega rozstepom, swietnie nawilza i uelastycznia skore St. Ives Swiss Formula
2. body shop - uelastyczniajacy i zapobiegajacy rozstepom (info z opakowania) lotion z maslem kakaowym Cocoa Butter Hand & Body Lotion: Lotions & Creams: Body - The Body Shop
 
dziewczyny, chcialam Wam polecic dwa balsamy do ciala ktore nie do konca sa przeznaczone dla ciezarnych ale swietnie ta role spelniaja:
1. st. ives - prawdziwa bomba elastynowo-kolagenowa wiec z cala pewnoscia zapobiega rozstepom, swietnie nawilza i uelastycznia skore St. Ives Swiss Formula
2. body shop - uelastyczniajacy i zapobiegajacy rozstepom (info z opakowania) lotion z maslem kakaowym Cocoa Butter Hand & Body Lotion: Lotions & Creams: Body - The Body Shop


no właśnie, ale czy w ciązy można ich używać?
 
cytat z linka nt lotionu z body shop: 'Best for: very dry skin and pregnant women to help prevent stretch marks'
a co do st. ives to mysle ze nie ma przeciwwskazan, zawsze mozna zapytac lekarza ale nigdy nie slyszalam ze nie mozna stosowac jakichs balsamow w ciazy, z wyjatkiem wyszczuplajych i modelujacych zawierajacych silnie chemiczne skladniki. nawet samoopalacze mozna przeciez stosowac a to na pewno wieksza chemia niz kolagen czy elastyna.
 
Dobra dziewczyny, ale co z twarzą? Bo ja mam tyle pryszczy co jeszcze nigdy, zrobiły się nawet na policzkach co nigdy wcześniej się nie zdarzało, nawet w wieku dojrzewania. Nie pomagają żadne dotąd stosowane toniki, pilingi ani nic....
W dodatku większość tych pryszczy tworzy się głęboko pod skórą i są bolesne:zawstydzona/y:
 
Dobra dziewczyny, ale co z twarzą? Bo ja mam tyle pryszczy co jeszcze nigdy, zrobiły się nawet na policzkach co nigdy wcześniej się nie zdarzało, nawet w wieku dojrzewania. Nie pomagają żadne dotąd stosowane toniki, pilingi ani nic....
W dodatku większość tych pryszczy tworzy się głęboko pod skórą i są bolesne:zawstydzona/y:


a juz myślałam, że tylko ja mam z tym taki problem, moja twarz wygląda okropnie!! i też już mi ręce opadły co robić, dodatkowo na twarzy świecę się jaj psu jajca- koszmar!!!!
 
Dobra dziewczyny, ale co z twarzą? Bo ja mam tyle pryszczy co jeszcze nigdy, zrobiły się nawet na policzkach co nigdy wcześniej się nie zdarzało, nawet w wieku dojrzewania. Nie pomagają żadne dotąd stosowane toniki, pilingi ani nic....
W dodatku większość tych pryszczy tworzy się głęboko pod skórą i są bolesne:zawstydzona/y:
No Nikita ...widze, że ten problem nie tylko u mnie...
no i nie dość, że w ogóle nieładnie wyglądają to są bolesne - jedyna metoda jaka sprawdziłam - to po prostu ich nie ruszać - wtedy - przynajmniej u mnie - po prostu znikają zanim zdążą baaaardzo wykwitnac :-)
no i korektor został moim przyjacielem ;-(
 
reklama
Do góry