reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
Ja mam wizyte w pon. I aż sie boje. Bo już ostatnio ginek mi powiedział, ze klucha jest nieprzecietnie duża.
I ze ma duze stopy :| Po tatusiu ( nosi 48).
Miejmy nadzieje, ze po tatusiu bedzie tez wysoka i szczupła.
 
Smsik od Moni_ka (22 stycznia 2010r. godzina 12:14):

"Cześć, już jestem na nogach, brzuch boli, ale mniej niż wczoraj, najgorsze jest leżenie po cesarce, macica się obkurcza i to boli okropnie, a do tego rana ciągnie, a pleców od leżenie to nie czułam, na stałe jeszcze nie mam małego ze mną, dzisiaj go do piersi przystawię pierwszy raz i jakby już jadł to by został ze mną, pozdrawiam Was wszystkie, buźka"
 
reklama
Już nie wiem co mam myśleć...Dzisiaj rano jak się obudziłam to wyleciała mi na majtki taka maleńka kropelka czegoś...nie był to śluz ani mocz więc podejrzewam że to wody płodowe...w ciągu dnia jeszcze może z 2-3 razy taka kropelka mi wyleciała....w naprawdę znikomej ilości...niby jeśli to wody to powinnam jechać do szpitala i pewnie by mi zaczęli wywoływać-ale nie chcę za bardzo na noc jechać, po pierwsze że mój mąż w Poznaniu i wraca jutro po drugie że już raz byłam w szpitalu na noc tylko-bo mi się zdawało że mam skurcze i miałam rozwolnienie więc mnie zostawili na obserwacje...tydzień temu to było.Wracając do tych wód...Czy one mogą wylatywać w tak maleńkiej ilości??Chyba jak mi nadpękł pęcherz to się powinno to pęknięcie powiększać i więcej wód wylatywać?Tym bardziej że dzidziunia się wierci więc teoretycznie rozciąga...Co o tym sądzicie?
 
Do góry