reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
No wlasnie wiec to nie zalerzy od tego ze ona jest szczupla. Tylko od kosci miednicy kture w ciazy sie przygotowuja do porodu. Kazda z nas ma ryzyko ze dziecku moze cos sie stac podczas porodu wiec zeby nie narazic dziecka to kazda z nas musiala by miec cc. To jest tylko moja opinia oczywiscie.

No włąsnie pisała, że jest szczuplutka i ma bardzo wąskie biodra, a tym samym kości miednicy.
 
reklama
Ja tam się w ogóle nie znam. Ale słyszałam, że jeśli dziewczyna jest niska i szczupła tak jak ja (154 cm wzrostu i 45 kg wagi DUSIA to jesteśmy prawie takie same hihiih), ale ma szerokie biodra to nie powinno być większego problemu z porodem ;-) Zawsze uważałam swoje duże biodra i pupę za mankament, ale teraz zaczynam doceniać :-D hehe A tobie LENCIA skoro lekarz poradził CC to na pewno się zna i wie co dla Ciebie i dzidzi będzie najlepsze. Może się też okazać podczas porodu, że jednak wszystko będzie ok i urodzisz SN bez żadnych komplikacji czego baaardzo Ci życzę :-)
 
hehe to fajnie ze nie jestem sama z takim wzrostem haha Ja nie mam szerokich bioder ale chyba mam elastyczne miesnie miedznicy bo porod mialam latwy.
Tez slyszalam ze jak ma sie szerokie biodra to ze niby latwiej sie rodzi ale ostatnio czytalam na jakims forum wypowiedzi kobiet i chyba tak do konca nie jest. Duzo kobiet sie wypowiadalo ze maja szerokie biodra i polozne muwily ze bendzie latwy porod a byl ciezki i niekture konczyly na cc. Wiec zobaczymy jak to bendzie dopiero przy porodzie :-)
 
No Dusia, fajnie, że jesteśmy dwie takie małe pipki, bo we dwie to zawsze raźniej haha ;-):-D;-):-D A kto wie, może więcej tu takich małych dziewuszek...

A co do porodu, DAMY RADĘ! Kurde tyle dało radę a my nie damy?! ;-) My jesteśmy ŚNIEŻYNKI i jesteśmy THE BEST!

15_8_212[1].gif
 
OLEŃKA bardzo ale to bardzo ci gratuluję. To cudowne uczucie Prawda? :-)

PYSIU No takie teksty nie podnoszą na duchu.Też tak miałam- babcia mojego małża to prawie w panikę wpadła, aż się jakaś wybrakowana poczułam, a najbardziej się bałam, że może z dzidzią coś nie tak. Ale może ja Cię podniosę na duchu. Bo u mnie z tym czuciem zaczęło się raptem kilka dni temu i też czułam takie lekkie pukanie. A teraz to czuję tak jakby mi się przewracała dzidzia w brzuchu :happy: Więc pewnie już czujesz dzidzię :-)

MARLASKU Ja czuję dzidzię od kilku dni i też tak bardzo nisko. Na początku się zastanawiałam czy to może naprawdę być dzidzia, bo jakoś tak dziwnie nisko. Okazało się, że moja koleżanka, która jest w ciąży dalej ode mnie 2,5 m-ca też tak czuła. Widzę, że inne lodóweczki też tak miały :tak:


15_5_18[1].gif
 
oj chyba nie jestesmy az takie nienormalne skor jest nas wiecej jak tylko jedna...:p
troche mnie to pocieszylo bo jak narazie to moj maz mysli ze to tylko jeego takie NIESZCZESCIE spotkalo...ale juz mi tylka nie zawraca. haha
no jest nas jeszcze wiecej bo ja ostatnio tez nie mam ochoty na sex az mi z tym glupio zeby tylko mezus jakiejs innej nie zanalazł :-(
 
No własnie tak jak piszecie dziewczyny wszystko kwestia budowy miednicy...a ja ją mam bardzo wąską i mogłabym przytyć teraz z 20kg a to i tak by przeciez nie zmieniło budowy moich kości;)Lekarz powiedział że on wątpi żeby mi się nagle miednica rozeszła...chociaż niby się rozchodzi jak się jest w ciąży...ale ja wogóle mam kości biodrowe wąskie...jestem po prostu prosta jak deska.Co do tego CC to ja się tam nie boję bo mam zaufanie do mojego lekarza i jak już mi przepisze CC to nie będzie wogóle mowy o naturalnym porodzie.Wszystko okaże się w ostatnich tygodniach, ale wiem że mój lekarz jak stwierdzi CC to będzie CC i nie będzie wogole mnie i dzidzi "narażał" na poród naturalny.
 
reklama
Do góry