reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
miałam nadmiarowe usg na izbie przyjęć... lekarz odesłał mnie do szpitala z silnymi bólami brzucha i stwierdzeniem "poronienie zagrażające"... okazało się, że to tylko zrosty po mojej wcześniejszej operacji :) na szczęście

i przy usg wyszło, że na 80% to... chłopak :)) między nóżkami było widać pływającego ptaszka :) ale upewnię się bardziej za 4 tygodnie :D

dobrze,że to tylko zrosty;);-)gratuluję "słonika":];-):-):-)
 
reklama
a ja ide znowu 22 września upewnic sie czy to napewno bedzie dziewczynka czy "słonik"hehe;) bo tydzien temu byliśmy prywatnie i sie pokazała córeczka..teraz mam akurat wizyte na kase chorych..no i zobaczymy:] Powodzenia Wam również zycze,aby maleństwa sie "ujawniły";-)
 
Gibaga, Dusia to ja Wam bardzo współczuję. U nas za taką kasę to królewski poród byście miały. Teraz otworzyli szpital Medicover i za poród chcą 12.000 zł, podobno warunki lepsze niż na zachodzie :-)
 
Co do mojego CC to mój gin od razu powiedział że będę mieć CC...w gruncie rzeczy ja się tam cieszę bo poród naturalny przeraża mnie jeśli chodzi o komplikacje a skoro można urodzić bez niepotrzebnego narażania życia dziecka...co w moim przypadku jest całkiem możliwe z racji tego że jestem baardzo szczupła...w biodrach jestem węższa niż moja 12 letnia kuzynka więc to chyba mówi samo przez siebie...albo inaczej ja nie mam wogóle bioder jestem totalnie prosta...to po co narażać dziecko?

Co do USG i wagi dziecka to niby ono mierzy obwód główki,nóżek itd i na tej podstawie wylicza wagę dziecka
 
Co do mojego CC to mój gin od razu powiedział że będę mieć CC...w gruncie rzeczy ja się tam cieszę bo poród naturalny przeraża mnie jeśli chodzi o komplikacje a skoro można urodzić bez niepotrzebnego narażania życia dziecka...co w moim przypadku jest całkiem możliwe z racji tego że jestem baardzo szczupła...w biodrach jestem węższa niż moja 12 letnia kuzynka więc to chyba mówi samo przez siebie...albo inaczej ja nie mam wogóle bioder jestem totalnie prosta...to po co narażać dziecko?

Co do USG i wagi dziecka to niby ono mierzy obwód główki,nóżek itd i na tej podstawie wylicza wagę dziecka

No jak ci gin mowil ze bendziesz miec cc to chyba sie zna. Ale ja tez jestem nie za duza, nie cale 155cm i 45 kg i dalam rade haha

Tak wage dziecka biora z pomiarow ale to nie da ci dokladnej wagi.
 
Co do mojego CC to mój gin od razu powiedział że będę mieć CC...w gruncie rzeczy ja się tam cieszę bo poród naturalny przeraża mnie jeśli chodzi o komplikacje a skoro można urodzić bez niepotrzebnego narażania życia dziecka...co w moim przypadku jest całkiem możliwe z racji tego że jestem baardzo szczupła...w biodrach jestem węższa niż moja 12 letnia kuzynka więc to chyba mówi samo przez siebie...albo inaczej ja nie mam wogóle bioder jestem totalnie prosta...to po co narażać dziecko?

Co do USG i wagi dziecka to niby ono mierzy obwód główki,nóżek itd i na tej podstawie wylicza wagę dziecka

i ginekolog ci powiedzial ze cc jest bezpieczniejsze niz porod naturalny?
 
Dziewczyny, nawet nie zdajecie sobie sprawy jak takie listy "zakupów" ułatwiają życie! Dla osoby bez doświadczeń jest to niezbędnik !!
Dzięki wielkie!
 
Nie on mi nie powiedział że jest bezpieczniejsze...po prostu ja tak twierdzę...po co dziecko narażać?wiem że większość z was twierdzi że naturalny poród jest lepszy(był tu na forum wątek i go czytałam)ale ja twierdze że skoro pewne rzeczy(w tym moja waga(46kg przy wzroście 166- waga dziecka itd)wpłynąć moga niekorzystnie na poród naturalny to po co narażać dziecko?Poza tym mój ginekolog robi świetnie CC.
 
reklama
A mój wczoraj 300 g sobie ważył ;-) Trudno jak na razie wyczuć jaka będzie waga końcowa... noi też USG musi być bardzo dobre i dokładne ;-) Znam przypadek co przed porodem USG pokazało, że dziecko waży 3600 a urodziło się 4200 więc chyba małe szanse, że przez parę godzin tyle utyło :-p
 
Do góry