reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
gratuluje wszystkim mamusiom co juz czuja swoje skarbki ja nrazie bardzo słabo czyje ruchu raz na dzien jakby cos mi w zoladku mi podskoczylo! i dlatego nie jestem pwena czy to dzidzia czy moje jelita :-)
 
reklama
ja nie mam pojęcia....wogóle nie bardzo wiem na jakiej zasadzie USG podaje wagę...przecież nie waży dzidzi...tylko to chyba jakoś na podstawie wielkości...ale czy to można na wzrost przeliczyć to nie wiem...niby dziecko w 18tyg ma z jakieś 13-15 cm
 
Dziewczyny nie wiezcie tak dokladnie w ta wage co podaje wam gin z usg. Bo ona sie wacha to nie jest waga dokladna. Pod koniec lipca kolezanka z "marcowek 08" urodzila synka lekarz w ten sam dzien co urodzila zrobil jej usg i mowi ze dziecko wazy jakies 3500 a urodzil sie chlopczyk z waga 4270. Mi tez pod koniec ciazy muwila ginka ze dziecko wazy jakies 3180 a urodzil sie z waga 3640. On ci nie poda dokladnej wagi na podstawie miezenia dziecka.

Lencia- nie martw sie ze jak duzy dzidzius to bendziesz musiala miec cc bo jestes szczupla. Ja jestem szczupla i niska i w biodrach waska a maly nie wazyl tak malo i urodzilam bez problemow i bardzo szybko. Moja mama tez jest szczupla troszke wyzsza odemnie a moj brat urodzil sie z waga prawie 5 kg i tez urodzila go bez problemow i szybko.
 
dokładnie, po prostu usg wylicza wagę na podstwie podanych parametrów, a ponieważ nie mierzy się wszystkiego to i ta waga jest orientacyjna.
 
miałam nadmiarowe usg na izbie przyjęć... lekarz odesłał mnie do szpitala z silnymi bólami brzucha i stwierdzeniem "poronienie zagrażające"... okazało się, że to tylko zrosty po mojej wcześniejszej operacji :) na szczęście

i przy usg wyszło, że na 80% to... chłopak :)) między nóżkami było widać pływającego ptaszka :) ale upewnię się bardziej za 4 tygodnie :D



no to gratulacje:)))))))))))))))))))
 
Ja dziś pierwszy raz poczułam ruchy, narzeczony też czuł:-D dziwne uczucie:szok: , ale chyba fajne;-) Wy też czujecie wasze dzidzie nisko???:confused2:
 
Ja dziś pierwszy raz poczułam ruchy, narzeczony też czuł:-D dziwne uczucie:szok: , ale chyba fajne;-) Wy też czujecie wasze dzidzie nisko???:confused2:
Na początku czułam nisko od niedawna czuje zaraz pod pępkiem ale to dlatego że nam się macica podnosi i powiększa więc niedlugo coraz wyżej będziesz czuła dzidziusia;-):-)
 
Dzięki Słońce za odpowiedź:-) Ciesze się bardzo, że małe daje o sobie znać:-) na ostatniej wizycie nie robił mi USG, i chyba pójdę prywatnie:-p tak żeby się uspokoić:-)
 
Mnie dzisiaj moja mama wkurzyła. Bo dopytuje się czy już czuję. Mówie jej ze nie, bo to pukanie co czuję czasmi to sobie ręki nie dam obciąć czy to dzidzior czy nie. A ona niemal z panika, że przeciez kobieta czuje jak jest 4,5 miesiąca. Kurde zamiast mnie uspokoic to mnie jeszcze stresujee. Dziwna jest.
 
reklama
Mnie dzisiaj moja mama wkurzyła. Bo dopytuje się czy już czuję. Mówie jej ze nie, bo to pukanie co czuję czasmi to sobie ręki nie dam obciąć czy to dzidzior czy nie. A ona niemal z panika, że przeciez kobieta czuje jak jest 4,5 miesiąca. Kurde zamiast mnie uspokoic to mnie jeszcze stresujee. Dziwna jest.

na początku to jest takie delikatne pukanie,z czasem są to porządne kopniaki:-);-)
 
Do góry