reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS - jak Wy sobie z tym radzicie/poradziłyście

reklama
Hej :) Mi lekarz kazał testować jeżeli @ spóźnia się tydzień. W tym cyklu miałam 2 pęcherzyki na monitoringu - jeszcze nigdy nie miałam 2. W 18 d.c. wyszło, że prawy pękł, a lewy ma 17 mm. Dziś mam 22 d.c i czuje kłucie w podbrzuszu zwłaszcza po lewej stronie. Co o tym sądzicie? Czyżby pęcherzyk jeszcze nie pękł?
Na stymulacji to jajniki szaleją, ciężko więc dopatrzeć się owu i innych rzeczy. Przynajmniej mi było ciężko [emoji4] wiecznie mnie bolały, kłuły, ciągnęły.

Z tego co mi lekarz mówił, to jeśli przy stymulacji są 2 pęcherzyki na 2 jajnikach, to jak jeden pęknie, to drugi się cofa i wchłania. Za to jak są 2 pęcherzyki na 1 jajniku, to może być podwójna owu :)

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
Na stymulacji to jajniki szaleją, ciężko więc dopatrzeć się owu i innych rzeczy. Przynajmniej mi było ciężko [emoji4] wiecznie mnie bolały, kłuły, ciągnęły.

Z tego co mi lekarz mówił, to jeśli przy stymulacji są 2 pęcherzyki na 2 jajnikach, to jak jeden pęknie, to drugi się cofa i wchłania. Za to jak są 2 pęcherzyki na 1 jajniku, to może być podwójna owu :)

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
Wielkie dzięki za informacje :) To moje 3 podejście i jakoś marne nadzieje na sukces, wiem, ze to nie takie proste. Mogę wiedzieć jak Tobie się udało?
 
Wielkie dzięki za informacje :) To moje 3 podejście i jakoś marne nadzieje na sukces, wiem, ze to nie takie proste. Mogę wiedzieć jak Tobie się udało?
W 5 cyklu stymulacji udało się, gdzie w 6 cyklu miałam iść już na laparoskopię z racji braku sukcesu [emoji6] od siebie dodałam dietę z niskim IG, lekarz zalecił dodatkowo ovarin i suplementy dla męża i w końcu się udało, czego i Wam życzę [emoji9]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
W 5 cyklu stymulacji udało się, gdzie w 6 cyklu miałam iść już na laparoskopię z racji braku sukcesu [emoji6] od siebie dodałam dietę z niskim IG, lekarz zalecił dodatkowo ovarin i suplementy dla męża i w końcu się udało, czego i Wam życzę [emoji9]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
Dzięki kochana :* Ja biorę clo + duphaston, wit d3, e, kwas foliowy i glucophage, a mąż wit d3, selen i ostatnio zaczął łykac jeszcze dodatkowe witaminy. Mój lekarz też coś wspominał o laparoskopii(mam nadzieję, że do niej nie dojdzie). Czyli w razie niepowodzenia mogę jeszcze 2 cykle sobie dać na stymulacji? A co do diety to nie stosuje jakiejś konkretnej. Staram się nie jeść słodyczy i ogólnie jeść zdrowo.
 
reklama
Do góry