reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

Tak. Ginekolog, do której teraz prywatnie chodzę powiedziała, że to ma bardzo duży wpływ i od razu zleciła posiew. Jeszcze nie robiłam.
ja akurat często badałam mocz i było ok, bo to by też wyszło przy badaniu ogólnym prawda ? I posiew dopiero żeby upewnić się jaką bakteria. Dobrze kumam ?
 
reklama
Ja miałam wcześniej przeczucie, że to dziewczynka. W poprzedniej ciąży przeczucie mnie nie zawiodło, ale wtedy miałam też sny z małym chłopcem, a teraz nic takiego nie doświadczam. Jest mi to w sumie obojętne. Chciałabym dziewczynkę ze względu na ładniejsze ubranka, ale też chciałabym chłopca, bo jednak z chłopcem jest, według mnie, łatwiej. Zobaczymy. Imię mamy wybrane dla obu płci.
Hehe u mnie podobnie , u syna był sen chłopcem, ze siostra mi przyniosła, teraz mi przyniosła 2 letnia dziewczynkę, więc obstawiam dziewczynkę, jeśli ciążę donoszę
Według teorii ramziego też wskazuje na dziewczynkę, również wolałabym drugiego chłopca bo wydaję mi się, że łatwiej haha🙈
 

Załączniki

  • IMG_3810.jpeg
    IMG_3810.jpeg
    145,3 KB · Wyświetleń: 71
@iwetbec Aktualnie jeszcze nie byłam na żadnej wizycie ale w pierwszej ciąży miałam na początku zlecone to co na screenie
 

Załączniki

  • IMG_8441.jpeg
    IMG_8441.jpeg
    143,7 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Dziewczyny a ja mam pytanie 😉 Czy któraś z was jest może obecnie na urlopie wychowawczym? Zastanawiam się kiedy z niego zrezygnować czy czekać do końca pierwszego trymestru ...czy jechać na dniach złożyć rezygnację 30dniowa i przejść na L4 ...
 
Do góry