reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny, może któraś z Was doświadczona bardziej. Wczoraj test i mocna kreska, dziś ta sama firma i czułość i bledsza. Wczoraj beta 33,8. Dziś 4+0.
Może tak być?

Jutro rano powtarzam betę by sprawdzić przyrost w 48h, wizyta USG 06.03.
Moze wiecej pilas i mocz bardziej rozcienczony.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. Czy przy ewentualnej ciąży pozamacicznej beta wzrasta prawidłowo? Wizytę mam we wtorek, a od kilku dni pobolewa mnie jeden jajnik i cały czas z jednej strony i się martwię. Tydzień temu byłam w szpitalu z dość mocnym bólem brzucha, tam na USG nie było jeszcze nic widać, zrobili betę i przepisali luteinę i nospę, kazali odpoczywać bo trzy lata temu poroniłam a siedem lat temu ciąża też była z komplikacjami. Od tamtej pory brzuch tylko czasem lekko czuję, ale nie jako ból, tylko ten jajnik od kilku dni nie daje mi spokoju.
Beta z 09.02 wynosiła 270
Beta z 11.02 wynosiła 572
 
Cześć dziewczyny. Czy przy ewentualnej ciąży pozamacicznej beta wzrasta prawidłowo? Wizytę mam we wtorek, a od kilku dni pobolewa mnie jeden jajnik i cały czas z jednej strony i się martwię. Tydzień temu byłam w szpitalu z dość mocnym bólem brzucha, tam na USG nie było jeszcze nic widać, zrobili betę i przepisali luteinę i nospę, kazali odpoczywać bo trzy lata temu poroniłam a siedem lat temu ciąża też była z komplikacjami. Od tamtej pory brzuch tylko czasem lekko czuję, ale nie jako ból, tylko ten jajnik od kilku dni nie daje mi spokoju.
Beta z 09.02 wynosiła 270
Beta z 11.02 wynosiła 572
z tego co ja wiem to nie przyrasta prawidłowo, a jajnik może boleć. Mnie na początku też bolały jajniki, brzuch nawet teraz, chociaż już nie z taką intensywnością. Przy becie 570 jeszcze nic nie widać, najlepiej koło 1000
 
z tego co ja wiem to nie przyrasta prawidłowo, a jajnik może boleć. Mnie na początku też bolały jajniki, brzuch nawet teraz, chociaż już nie z taką intensywnością. Przy becie 570 jeszcze nic nie widać, najlepiej koło 1000
mnie np. Tez pobolewal jajnik, ale się okazało, ze jest jakaś torbiel czy coś takiego. W każdym razie nic strasznego
 
reklama
Cześć dziewczyny. Czy przy ewentualnej ciąży pozamacicznej beta wzrasta prawidłowo? Wizytę mam we wtorek, a od kilku dni pobolewa mnie jeden jajnik i cały czas z jednej strony i się martwię. Tydzień temu byłam w szpitalu z dość mocnym bólem brzucha, tam na USG nie było jeszcze nic widać, zrobili betę i przepisali luteinę i nospę, kazali odpoczywać bo trzy lata temu poroniłam a siedem lat temu ciąża też była z komplikacjami. Od tamtej pory brzuch tylko czasem lekko czuję, ale nie jako ból, tylko ten jajnik od kilku dni nie daje mi spokoju.
Beta z 09.02 wynosiła 270
Beta z 11.02 wynosiła 572
Beta nie wzrasta prawidłowo przy cp. Zbadaj też progesteron. A co do jajnika, to spokojnie ;) w obu ciążach pobolewał mnie jajnik z jednej strony, brzuch też ma prawo troszkę boleć - u mnie są dni, że czuje cały pas miednicowy, choć ciężko nazwać to bólem, bardziej dyskomfortem. Macica się rozciąga, stąd to uczucie.
 
Do góry